Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Poraďte mi, co by jste koupili na skoro 200koňovou octávku, našel jsem docela slušnou akci na Bremba, proto o nich přemýšlím, ale i tak jsou drahý jako prase.

Kdyby jste třeba věděli o nějaké super ceně nebo měli s nějakou značkou dobré zkušenosti, budu moc rád, když řeknete. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal vše od ATE, kotouče ATE powerdisk za smešnou cenu.

Takže super, ještě jednou díky za odkaz -_-

Myslím, že se na ně spolehnout dá. Já jsem od nich nic nekupoval, ale dost lidí tady z fora ano. Jinak já jsem si též objednal ATE powerdisc a v pátek jdou na autí...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,pozor na ty powerdisky-jsou hodně háklivé na zajetí a dlouho jim trvá,než začnou fungovat na 100% (pak to ale stojí za to).Taky se nám teď pár aut vracelo s vibracema do volantu a dodavatel mluvil o nějaké "vadné sérii",tak nevím,co si pod tím mám představit.Zatím je klid.Já mám Brembo a good...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na autě už jsou a zatím jsem spokojený, brzdí to dobře, jenom nemůžu zatím posoudit jak rychle se to sjíždí.

Ty Bremba neměli, přesně tak, ony se totiž na 1.8Turbo ani snad nedělají, respektive dělají, ale ne vrtané a já jsem chtěl aspoň nějakej systém chlazení.

A jak se ptáš u těch destiček, tak netuším, záleží kde jsi to vyčetl a k čemu se to vztahuje. Ale nejspíš, že je to dělané přímo pro značku Ate a nebo tu druhou... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten obchod jak tu psal aka-

http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=3&

...kdyz koukam na ty desticky tak se system ATE, LUCAS a KELSEY HAYES lisi asi tvarem.

Tys kupoval s tim cidelem na opotrebeni?

Brzo budu mit 120tis., garancku a budou se delat asi i brzdy, chtel bych kotouce Brembo Max, ale co k tomu za desticky ATE, Jurid, Lucas, Textar?

Tohle je obr system ATE:

post-27-1151398435.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Brembo dělá destičky? To jsem ještě neviděl, já půjdu do Brembo max , mohu je mít za 1500,- s DPH za kus + Textar.

Na zadek dám obyč Brembo a Road House desky.

a budu :D

Na Octe 90HP TDi jsou kotouce 255,8mm ze jo? ..Brembo Max vyjde na 1360,-

A na 110PH TDi se dvalj 280mm? co se musi vsechno menit abych mohl dat misto 255,8 - 280mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus

já mám octu 1,8T a dal jsem na ní přední kotouče HPR vrtané-drážkované. po doporučení prodejce AUTO PRIMA jsem dal i destičky HPR.mám najeto cca 800km a auto vůbec nedrzdí.tak jsem zkusil dát destičky ATE začíná to trochu brzdit lépe ale zatím není nad origo.už jsem z toho na odpal nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...