Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

No kamaráde, kdybych jezdil tak, že všude budu nejprve podřazovat a brzdit motorem, tak to by mi určitě stačili brzdy z koloběžky... Ale když mě chytne tzv. rapl, tak mám 280 mm kotouče fialový jako prase!!!! Protože tam kde jiní jedou max 70, tam já jedu ještě 160! Proto budu dělat ty velký brzdy z RS. A možná že k tomu přidám ještě novou ABS jednotku.

Tak to jsi docela maseeer

Nechtěl bych vypadat jako nějaký hovado, co ryskuje svůj život a auto. Ale stává se mi, že ty 280 mm brzdy s pneu 215/45/17 jsou fakt slabý! Až odněkud přijedu, dám sem foto jak mi kotouče po jednom ostřejším přibrzdění zfialoví!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví někdo jestli je rozdíl mezi Brembo MAX a obyč. Brembo kotoučema jenom v těch drážkách, nebo i v materiálu?

Nikdo neví?

Zdravím.

Kdysi jsem tu vychvaloval brembo max! Bylo to v zimě :(

Dal jsem je na obě octy. Brzdný účinek byl super. Jak se oteplilo staly se divy! po ujetí max 2000 km se zkroutily a šly na soustruh :wallbash: Nevím čím to je! Desky jsem měl origo skoda. Na soustruh šly třikrát za toto léto a minulý týden jsem je z obou shodil a ZAHODIL !!! Koupil jsem ATE opět s drážkama a origo ATE desky tak doufám, že to bude OK.

Hmm..., tak teď teda nevím. Měl jsem za to, že Brembo Max je nej. Asi dám taky Ate Power Disc. Můžeš sem dát nějaké foto jak to vypadá v reálu? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasný den pánove. Mam prozbu mam octavia Tdi 103kw chtěl bych udělat vyměnu brzd. Ale něják se v tom moc neorientuji. Tak vás žádám o radu co by bylo nejlepší samozřemně cenově dostupné. Popřípadě i přibližně časku. Diky zatim se mějte čago.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před pár měsíci jsem tady psal že dáván ATE PowerDisc... najeto 3000 km a uz se mi zase klepe volant  :(  :(  :(

Mazec :(

Ja dam Zimmermanny, tatik Juridy a dame vedet, ale zatim to neni jeste uplne nutny...

Tak honem, honem zkoušet.

Už mám v předu jen 19,5mm, ať vím co dát za kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka brzdových kotoučů Zimmerman v originálním balení:

Poštovné v ceně.

1J0615301D 256x22 Fab 795,- /ks

1J0615301E 280x22 Oct 890,- /ks

1j0615301R 288x25 Oct 1050,- /ks

1j0615601 232x9 Fab/Oct zadní 695,-/ks

1J0615601D Oct I 4x4 zad. 700,-/ks

6Q0615301 239x18 Fab 1.0 před. 750,- /ks

4A0615301C 288x25 Superb 4válc.motory před. 1.190,-/ks

8E0615301R 312x25 6válc.motory před. 1.350,-/ks

4A0615601A 245x10 Superb zadní 850,-/ks

8N0615301A 312x25 RS I přední 1.390,-/ks

8N0615601B 256x22 RS I zadní 1.050,-/ks

1K0615301S 280/288x22 Oct II před. 995,-/ks

1K0615301T 288x25 Oct II před. 1095,-/ks

1K0615601K 255x10 Oct II zad. 745,-/ks

1K0615601L 260x12 Oct II zad. 795,-/ks

Hanza - autodíly Škoda

Karviná

info na sebo.w@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle sebo:

to kvalitní nabídka ve vhodnou dobu! Máš ještě lepší ceny, než můj dodavatel. Chtěl jsem př. kotouče Brembo na ORS I za 3500,-. Tak že je rozhodnuto, budu mít zájem o:

8N0615301A 312x25 RS I přední 1.390,-/ks

8N0615601B 256x22 RS I zadní 1.050,-/ks

ještě se ozvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzpomínám, že v nabídce dodavatele byly i vrtané - sport, ale zatím jsem se o ně moc nezajímal protože zájemců o ně moc není ( mluvím za sebe a za moje místní podmínky - běžní zákazníci) takže na sklad jsem je nebral. Ale zjistím ceny a dám je sem.

Našel jsem pár stránek, kde se probírají desky a kotouče, super počtení a inspirace - jsou to sice Honďáci ale brzdy jako brzdy. Je tam vše co se probírá tady ale vše pohromadě a vč. zkušeností, grafu teploty apod.

http://www.h-fans.cz/index.php?url=dokumen...06_2005_brakes2

http://www.h-fans.cz/index.php?url=dokumen...01_2005_brakes1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci polemizovat o výběru vhodných brzd, bo brzdy jsou brzdy. Myslím si ale, že před nákupem sportovních brzd by měl každý zvážit, zda-li je vůbec potřebuje. Kolika z Vás se stalo, že jste svou jízdou brzdy přehřáli a tzv. probrzdili? Mně osobně jednou v životě a to cestou z Ostravy do Hradce na tuning sraz a to jsme s klukama jeli do slova jako hovada. Při "normální" jízdě se to stát nemůže a já jsem aspoň zatím se svýma obyčejnýma brzdama spokojený B) . Každopádně vrtané kotouče vypadají atraktivně :palec2: Zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resite ruzne porovnani brzd (Brembo, Zimmermann, Ferodo, Ate) ale co srovnani s origo kotoucema a deskama? Zkousel nekdo porovnavat? Nebo proc vubec nezvazujete origo skodovacky brzdy?

ja měl před těma ATE Powerdisc origo kotouče i destičky.. a po cca 5 tisicích konec... a to jezdim úplně normálně, sice pořád po Praze kde se brzdí dost, ale zase z jakejch rychlostí ;)... tak už nevim co s těma brzdama :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resite ruzne porovnani brzd (Brembo, Zimmermann, Ferodo, Ate) ale co srovnani s origo kotoucema a deskama? Zkousel nekdo porovnavat? Nebo proc vubec nezvazujete origo skodovacky brzdy?

ja měl před těma ATE Powerdisc origo kotouče i destičky.. a po cca 5 tisicích konec... a to jezdim úplně normálně, sice pořád po Praze kde se brzdí dost, ale zase z jakejch rychlostí ;)... tak už nevim co s těma brzdama :( ...

A jaký byl brzdný účinek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...