Přejít na obsah

Kryt víčka nádrže


Lala

Doporučené příspěvky

VYŘEŠENO

ja by som potreboval navod na rozobratie vicka nadrze. jazdim uz dlhsiu dobu s nezamknutou nadrzou lebo mi to nejde zamknut :)

v sekcii 'instalacni manualy' som nenasiel navod, si ho tam nepridal asi, ze?

Editováno: , autor: Luďa
necituj takový slohy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

tak po hodině snažení a přemyšlení co je špatně a jak to rozebrat, jsem na vše přišel.

problém byl vtom že mi nešla uzamknout nádrž.

trochu popíšu jak to proklaté výčko rozebrat.

Důležité je namočit ho do horké vody, jak je psáno víše, pak šroubováčkem stlačíme postupně 4 západky, foto 1, a střed toho víčka stím šroubením taháme ven.

post-19237-0-07905300-1302035255_thumb.j

po rozložení zasuneme klíč do fabky, jinak se vám po vytažení fabky z plastového poouzdra rozsype samotná fabka vysypou se takové plíšky, zamkneme a celou fabku i stím plastovým pouzdrem vytáhneme. pak sundáme segerovku a tím nám povolí fabka z toho pouzdra a vytáhneme ji. teď ten bílí ozubený zobáček vytáhnout i s pružinou ven v pouzdře bude určitě ten ulomený kousek z toho plastíku, ozubený plastík-zobáček nebo jak to nazvat prostě to zlomené vyměnit tot vše.

post-19237-0-55231100-1302035264_thumb.j

skládáme v opačném pořadí

vím že je to trochu blbě napsaný jelikož nejsem žáden frajer co píše návody, ale hlavní jsou ty obrázky a ztěch to musí pochopit každej, doufám že to někomu pomůže

a ještě pár foteček

post-19237-0-18685800-1302035273_thumb.j

post-19237-0-86845000-1302035281_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

zdravím a mám problém:mám HTP 2007 combi a zamykací kulaté víčko nádrže.Bohužel nějaký šikula přišel na to,jak víčko bez poškození otevřít a vycucl mi nádrž,jako na potvoru jsem jí měl plnou,tak si přišel na svý.Chtěl bych zkusit vymyslet nebo obšlehnout nějaký jednoduchý způsob jak dodatečně zamknout nádrž,něco co by zloděj nečekal :-)))Nevíte o něčem? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě já mám to vnitřní zamykací víčko,bylo nějaké vyviklané,ale zamčené,což mě trochu mate.Pod auto jsem ještě nelezl,na zemi nebyl žádný flek,ani smrad a v nádrži mě zůstalo tak 12 l,předpokládám,že kdyby mě udělal díru do nádrže nebo hadice tak by vyteklo všechno(což mi někdo udělal na feldě,kdy prořízl hadici).Zatím se utěšuji,že to vytáhl víčkem,jen co budu moc to chci dát do servisu ať to hodí na zvedák a zkouknou to.To mi ten nový rok pěkně začal,ještě že ten benzín šel dolů,ale stejně to nas..e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím chalani

Tiež sa mi dnes stalo na pumpe ,že som otvoril a už nezamkol. Asi ma čaká rozborka a zborka viečka .Nevie niekto kde sa dá zohnať ten ulomený plastik na obr. vyššie? Poprípade nejaké číslo dielu ak by sa dala kúpiť origo v škodovke ,čo pochybujem. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Přijel jsem z pumpy a doma jsem si všimnul, že mi odstává venkovní víko od nádrže. Mám otevírání víčka u řidiče - to funguje. Akorát, že to víčko prostě nechce přiklapnout jako dřív. Zřejmě tam něco chybí. Můžete mi nějak poradit co, případně napsat číslo dílu nebo dát foto? Díky. Přikládám foto aktuálního stavu.

post-25948-0-26637600-1443114114_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Ak je problém zohnať víčko na vrakovisku tak samotné bez vložky zámku sa dá kúpiť ale je dosť drahé 13-14 eur.

 

číslo dielu

1K0 201 550 AK 

1J0 201 550  01C 

1J0 201 550 AB 01C 

1J0 201 550 AM 01C 

1J0 201 550 BE 01C 

1J0 201 553 B 

1K0 201 550 A 

1K0 201 550 K 

1K0 201 550 R 

1S0 201 550 A 

1Z0 201 550 B 01C

 

Ja som zohnal z vrak.za 3eur.

Editováno: , autor: gtride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj tak jsem dnes přijel k pumpě a musel víčko otevřít z kufru. Doma jsem oddělal plasty podběhu a nakonec zjistil, že mi prasklo lanko někde asi v oblasti přechodu zadní dveře - kufr. Nejspíš koupím zátku na klíč. Trochu jsem upravil ten doraz víčka, aby nebylo viditelně pootevřené.

Editováno: , autor: psurn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...