Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneumatikách


buřtík

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

dneska sem zkousel to nastaveni pres maxidot bohuzel pokud chci ulozit hodnoty tlaku pneumatik napise mi to ze byli ulozeny a za 2 sek. mi to da zpetnou hlasku ze je nebylo mozny ulozit??

netusite nekdo co s tim?

btw nove vozidlo rv. 2014 maxidot softw. 800 tusim

Editováno: , autor: dasek82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pánové potřebuji radu. Instalovat jsem TPMS tlačítko nakodoval jsem abs jednotku a budíky , ale tlačítko  po zmáčknutí nic nedělá. Měla by se rosvítit kontrolka a pípnout .Potřebuji vědět na jakém pinu má být drát od tlačítka. Jednotku mám 

ABS Brakes (J104)       Labels: 1K0-907-379-60EC1F.cl
Part No SW: 1K0 907 379 BD    HW: 1K0 907 379 BD
Component: ESP MK60EC1   H31 0108 a drát jsem dal na pin 35. Yeti MR 05/2011.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Pani potreboval by som helfnut,kupil som tlacidlo pripojil a po stlaceni nic nedela.potom som zistil , ze to funguje ked to stlacim esp+set , ale to mam asi spatne napinovane...?

2hnedy,3modry,4cierny,6cerveny-esp pin 35 .Viete mi helfnut? Dik

Inak sstem pred tym siel len som to tlacidlo dorabal kvoli zene ( nedokaze to resetnut cez komp :) )

Este jedna otazocka , niekto to spominal ,ze sa da vycitat ci to ma ten system uz naucene atd ,neviete kde to vycitam? a hlavne ako..

 

Dik Borci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aautojt: Ses si jistej ze to tlacitko mas spravne zapojene? Pokud to funguje jen spolecne se stiskem tl.ESP tak to mas nejak divne zapojene. Podle ceho si to zapoji?
Podle schematu na predchozi strance jsou zapojene na tlacitku piny 3,4,5,6
Ani ty barvy co pises nejak nesedi. 

 

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Aky je ten druhy pasivny system? Ten co ukazuje aj tlak nieje aktívny? Neviem,ja som to testoval tak,ze som stym jazdil po resete cca 200 km a potom trochu sfukol (vsetky na zaciatku 2.3) jednu na 1.8 a po 2 ci 3 km ma to upozornilo,cize toto mne vyhovuje (zene) necakam od toho nejaké extra zazraky :-)

Editováno: , autor: aautojt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny Yeťaky.                             Ta kontrola tlaku v pneumatikách je skvělá. Ale letos budu kupovat nové zimní pneumatiky tak věřím že se mi to určitě také změní a bude to hlásit chybu protože rozměry budou jiné než letní. Proto by mě zajímalo jak se dělá ta kalibrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...