Přejít na obsah

Osvětlení odkládací schránky


Harmm

Doporučené příspěvky

Tak jsem podle Holyho stránek dneska namontoval osvětlení odkládací schránky a svítí. Jenže mi přijde, že je to spíš bludička, než osvětlení. Nevíte kde by mohl být zakopaný pes? NEbo tam dát sinější žárovičku? :help:

post-6-1124390721_thumb.jpg

Editováno: , autor: Harmm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam co to máš napíchnutý je + od regulovanýho napětí pro podsvětlení ve dveřích spolujezdce, je to tam napsaný. Takže je to závislý na nastavení intenzity osvětlení přístrojovky. Vyhovuje mi to tak, ve tmě není potřeba aby světlo svítilo jak o život, na orientaci stačí jen přisvítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holy: ja jsem mel reostat pri montazi na minimu, tak proto mi to nemuselo svitit co??? Jezkovo voko, ja su mamlas... :doh

Resil jsem to pak nahradni cestou - napichl na stalych 12v u radia (origo) pin c. 5 a bylo vymalovano. Sviti jak o zivot... ;)

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam co to máš napíchnutý je + od regulovanýho napětí pro podsvětlení ve dveřích spolujezdce, je to tam napsaný. Takže je to závislý na nastavení intenzity osvětlení přístrojovky. Vyhovuje mi to tak, ve tmě není potřeba aby světlo svítilo jak o život, na orientaci stačí jen přisvítit.

Holy: Sice napsany to tam je, ale to, ze je to zavisly na regulatoru osvetleni slysim prvne... Mel bys to tam doplnit... :p:)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překvapuje mně, že vůbec někoho napadlo zapojit sufitku 12V/3W na regulované napětí pro osvětlení přístrojů a vypínačů, které je navrženo pro ovětlení diodami LED.

a co se ti na tom nezdá? Pokud nepřekročíš maximální příkon regulátoru, nehrozí žádné nebezpečí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neskusal to svetielko niekto riesit cez mikrospinac,ktory sa zopne otvorenim dvierok na skrinke? Konstrukcia dvierok to bez problemov dovoluje.A mate istotu,ze svetielko nesvieti zbytocne pri kazdom nastartovani,alebo len pri zapnutych svetlach. :punk:

T yblaho, kluci, vy me prekvapujete. Kazdy den nekdo z vas objevi Ameriku :smich:

Ty blaho, kluciii, vstavejte!! Vzdyt takhle to prece je z vyroby!!! Dvirka maji rameno, ktere otevrenim schranky spoji kontakt na svetylku a to se rozsviti, po uzavreni dvirek se kontakt ramenem rozpoji a svetylko zhasne... To je co? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...