Přejít na obsah

Osvětlení odkládací schránky


Harmm

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Jelikož v mojí schránce osvětlení nebylo a podle zkušeností, že originál osvětlení za moc nestojí, jsem se rozhodl tomu trochu přidat... smile.gif

Fotky jsou bohužel nekvalitní jenom z mobilu, pač mám teď digitál na reklamaci sad.gif tak až se vrátí, nafotím to pořádně smile.gif

Detaily zapojení: 3x3 LED s odporem 270R v sérii - vše zapojeno přes rozepínací tlačítko. Napájení původně z S-kontaktu, nyní zapojeno na trvalé napájení nazávislé na klíčku smile.gif A to nejpodstatnější na závěr: svítivost 10x větší / náklady 10x menší proti origo... wink.gif

post-2916-1183923974_thumb.jpg post-2916-1183923982_thumb.jpg

post-2916-1183923986_thumb.jpg post-2916-1183923990_thumb.jpg

post-2916-1183923995_thumb.jpg post-2916-1183924000_thumb.jpg

post-2916-1183924006_thumb.jpg post-2916-1183924010_thumb.jpg

post-2916-1183924017_thumb.jpg

Mne osobne sa to velmi nepaci, ledky svietia bodovo je ich tam hrozne vela a take je to... neviem... tiez chcem riesit osvetlenie odkladacej schranky spolujazdca ledkami, ten isty efekt mozno aj lepsi sa da dosiahnut pouzitim lediek s vysiu svietivostou, cize kupim si Zo 2 smd 1watove ledky buchnem ich na plosak dam tam odpor a vymenim za ziarovku... mozno trochu viac roboty ale vysledok bude urcite stat zato :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Kastlík budeš muset oddělat, ale je to velmi snadné. Tři šrouby nahoře a dva dole. Pak ti zůstane kastlík viset na drátech od světýlka. Odpojíš svorkovnici od světýlka a kastlík vrátíš. Práce na 5 minut. Případně, než kastlík vrátíš, můžeš vyzkoumat proč spínač nerozpojuje obvod při zaklapnutém kastlíku

Kastlík.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Hezký, neměl by někdo ten návod, na jeho stránkách už asi není. A ještě jsem před pár dny viděl video kde někdo dělal nebo aspoň ukazoval jak měl v kastlíku zásuvku a i to světlo, ale už to nemůžu ani najít :D Teď si i říkám jestli to bylo vůbec video a nebo fotky.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...