Přejít na obsah

1,2 TSI - cukání motoru


luke46

Doporučené příspěvky

no vcera po nastartovani ..otacky lietali a motor skapal...:o( ...druhe nastartovanie....musel som mu pridat a by neskapal...po rozbehnuti uz vsetko v pohode..hm:o( ...dnes rano po nastartovani opat slo do skapania..ale pridal som a zachranil ho....uvidim co dalej..skusim vyjazdit tuto nadrz ktr mam este plnu..hm...a ked to bude robyt aj pri dalsom tankovani tak to zacnem riesit...hoci vobec neviem preco by to malo robit..ved tankujem stale na tej istej pumpe...aj stojane ..hm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standartní závada - vadné čidlo teploty motoru nebo vadný kontakt ve vedení a konektoru k němu, indikuje řídicí jednotce vyšší teplotu než je skutečná (čidlo je termistor, s rostoucí teplotou zvyšuje odpor = špatný kontakt způsobí v ŘJ "dojem", že motor je teplejší než ve skutečnosti je). Následně ŘJ velí vstřikovat menší množství, než je při studeném motoru potřeba pro stabilní chod = motor zdechá. Po ohřátí už malá dávka nevadí, volnoběh je stabilní, stejně tak při přidání plynu - to ŘJ začne používat jinou část dat z paměti a vstřikuje dávku podle polohy plynového pedálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.co to znamena štandardná chyba.že sa to vyskytuje často?ja teraz auto súrne potrebujem.môže sa niečo stat ked to dam do servisu neskor,Ci sa mám radšej poponahlat.keby to bolo to cidlo,tak dá sa to zistiť cez počítač Ci priamo meraním.a odchádza to cidlo tak skokovo?že všetko IDE ok a zrazu sú problémy?dik za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to častá závada u hodně aut. Pokud motor udržíš v chodu přidáním plynu, bude to jen trochu žravější, při jízdě se to projeví minimálně a opravit to dáš až to jednoduše půjde. Když to není horší věc... Stará dobrá šáde, když byla seřízená aspoň trochu na ekologii nebo na spotřebu, tak studená bez plynu nebo bez trochy sytiče ani nechytla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inac kde sa to cidlo nachádza.viem si ho aj Sam premerat?niesom technicky antitalent.len keby som došiel do servisu s tým že je to isto to cidlo,tak by tam snáď mali to auto kratsie a vedeli by že ma nemôžu namotavat na iné chyby,prípadne zdržiavať auto zbytočne dlho v servise,ked viem ze výmena trvá max 10 min.Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesnou hodnotu odporu neznám, závada může být i v konektoru nebo v přívodu (přerušený drát, zoxidované kontakty konektoru - klidně i jen vypadlý konektor). Nejběžnější umístění čidla je u termostatu, tam kde se čidlo může "koupat" ve vodě procházející motorem. Nejrychlejší kontrola je VAG, podívat se na skutečnou teplotu motoru, kterou indikuje ŘJ při vychladlém motoru a po nastartování. Údaj by měl být přiměřený okolní teplotě a po natočení plynule stoupat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No tak u mě se to objevovalo od 14tis sporadicky, nebral sem to vazne, ale posledni 2 tydny uz to nejde prehlednout - neni to cukani, ale spis kopani :DDD. V ut jdu do servisu. Dela to jen pri zahratym motoru a oleju, od 3 nahoru a od 1500ot do 2500 - proste kdyz chcu, aby auto jelo, tak zacne cukat, kopat.... Zadna kontrolka pritom nesviti.... tak sem zvedav, co v servise najdou... A zda se mi linejsi (a nejakym zazracnym kouzlem spotreba kleskla o 0,5l na 6,1 :)))) mam najeto 17tis km....)

mam 1,2 TSI, 77kW, FabiaCombi Elegance

Editováno: , autor: Michal_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne asi pred dvoma mesiacmi tiež cukalo.ale potom to ako keby zrazu prestalo.tak neviem.môže to byť spôsobené aj napr zlým palivom? lebo robilo mi to len pri jednej nádrži.aj to hlasne príležitostné zarapcanie sa posledných cca 3000km neobjavilo.hm.klopklopklop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne asi pred dvoma mesiacmi tiež cukalo.ale potom to ako keby zrazu prestalo.tak neviem.môže to byť spôsobené aj napr zlým palivom? lebo robilo mi to len pri jednej nádrži.aj to hlasne príležitostné zarapcanie sa posledných cca 3000km neobjavilo.hm.klopklopklop

no pokud myslite ten hlasity zvuk pri nastartovani, tak mi bylo receno v servisu, ze se to muze objevit, ze prej nez se nekam dostane olej.... jako nekdy je to fakt pekne hlasity... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já spíše pozoruji pocukávání když se deceleruje a pak je potřeba jenom trošku přidat plyn ideálně třeba dojíždění na křižovatku, je to více znatelné při zátěži motoru klimatizací:feve:

Toto pozorujem a ja už od prvých kilometrov (1,2 TSI 77 kW).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud myslite ten hlasity zvuk pri nastartovani, tak mi bylo receno v servisu, ze se to muze objevit, ze prej nez se nekam dostane olej.... jako nekdy je to fakt pekne hlasity... :)

...no myslel som aj to...uz to neurobile vyse mesiaca apol....a tak isto kolisanie otacok pri nastartovani...sa mi stalo ze az auto zdochlo....ale ako som pisal vyskytlo sa to len pri jednej nadrzi....tak mozno som chytil spodok nadrze na pumpe ked som tankoval alebo neviem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes absolvoval navstevu v servise, prehrali FW jednotky a jim se to pri testovani jiz neprojevilo. Ovsem me jo pri ceste domu... takze 2. pokus zitra, ze prej vymeni snimac otacek....

tak nakonec vymena snimace otacek + vymena kabelu (po nahryzani od kun... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mám 1,2 TSI, 63 kw...začalo to cukaním...najskor pri vyšších rýchlostiach a po čase už od 2-ky...v servise mi povedali, že sa im vada neprejavila...ako zákon schválnosti...2 dni po servise na dialnici mi auto začalo vypisovat navštívte servis a palubovka sa mi rozsvietila oran.kontrl....takže už sa na závadu prišlo ... vstrekovanie na 3 valci...po cca 2 tis.km začalo opat jemne pocúkavať, ešte vymenili aj sviečku a kábel... od vtedy pohoda... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Včera jsem zjistil cukání motoru u 1,2 TSI 63kW 11/2010. Pokud se lehce rozjíždím a přidávám plyn, žádný problém. Pokud sešlápnu plyn rychleji, auto začne doslova přískokama skákat dopředu. Je to mimo jedničky u všech kvaltů. Prostě jedu 100 km/h, přišlápnu plyn a je to na vypadnutí protézy z pusy. Motor cuká jako blázen. Vyjel jsem bandu skoro dosucha a u Shellky natankoval novej benál, ale pořád to samý. Chybová hlášení na maxidotu žádná. Kabely zjevně nepřekousané. Na co se mám připravit v servisu??

Editováno: , autor: majbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...