Přejít na obsah

Koupě ojetého Yetiho


Promato

Doporučené příspěvky

Dík bronikovi za info. Omlouvám se ale to provrzávání skutečně patří do jiného vlákna které jsem mimochodem před půl rokem zakládal. Takže i Tobě namazali těsnění, no mě mažou pořád ale prý je problém jinde. Jsou to podložky u zámků dveří. Moc tomu osobně nevěřím ale jdu na výměnu. Bohužel musím čekat prý nejsou v současné době na skladě ani v MB !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, kedže mám v Audi 1,8TFSi 2008, tak dám postreh aj ja. Bol som v 04/2011 na čistenie klímy a bum vyhodilo zvolávaciu akciu Audi a menil sa stavač vačky (LAGERBOCK), podľa ETKY som to nenašiel ani podľa čísla, vyhodilo to že diel nenájdený, tak neviem či sa jedná o napinak reťaze :help: Stálo to cca 300,-€ platilo to Audi. Menili sa 2x tesnenia, jedno pod plastovým deklom hlavy a 1x pod magnetom a nejaké šróbky. Foto v prílohe kde sa menil ten stavač vačky. Ked som zháňal auto tak som bol v tom, že reťazové rozvody sú symbolom bezúdržbovosti a vôbec by som si nemyslel že by mohli preskočiť, aspoň u BMW som o tom nepočul. Inak jeden kus čo predávali ked som kupoval túto audinu tak mal vymenenú napínaciu kladku pri 60t tak asi na tom niečo bude. Inak auto jazdí super najazdil som za 5M cca 9500km so spotrebou 8,2l inak okresky sa dajú bez problému 6,5- 7L a nejazdím ako deda do kostola. Inak tie intervaly bezplatného servisu s výmenou vzduch filtra po 90t tak to turbo musí inak vyzerať. Menil som ho radšej po kúpe pri 74t a bol zasratý jak fras. Sory za dlhý text a že "možno" Audi nepatrí do tejto sekcie:)

post-47663-0-21892700-1306872499_thumb.j

Editováno: , autor: vw-futy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v úterý jdu na opravu napínací kladky......plus asi také vyreklamuji to povrzávání dveří. Stačí když se malinko karoserie kroutí a uvnitř je dost nepříjemný zvuk. Zvenku jsem zkusil mačkat na dveře a je to stejný zvuk, jako uvnitř auta.....takže předpokládám těsnění kolem dveří. No uvidíme, jak si chlapci poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vrzání v B sloupkách u Yetiho prej je údajně špatný materiál (nevhodný) západky zámku u dveří. Prej je teď vyměňujou za jiné a je po vrzání ;) Ptal jsem se na to známého ze škodovky dneska. Řešili to prej každou chvíli.

Clinte, tzn. se musí vyměnit celý mechanismus zámku ve dveřích (tedy tapecírung dolů, výměna, ...)? Nebo jaký úkon v servisu provedou?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak to píši sem.

Poslední týden se mi pravidelně stává, že při zmačknutí tlačítka na otevření kufru se kufr odemkne, ale při zabouchnutí se už automaticky (dle návodu po 2 sekundách) nezamkne. To asi bude nějaká závada, ne? Protože ať projíždím Maxidot, tak tam žádné nastavení pro 5.dveře nevidím. A v návodu jsem se také nedohledal :-(

Ani nemám už náladu to reklamovat, auto je po záruce :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když otevřeš kufr rozsvítí se ti na maxidotu auticko s otevřeným kufrem a lampička v kufru? Měl jsem stejnej problém a lampička v kufru se mi nerozsvicovala ale na maxidotu se autičko ukázalo. V záruce vyměněnej zámek na 5tejch dveřích. Jinak stojí kolem 500,- ale jsou dva typy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když otevřu kufr, tak světlo nesvítí. Na Maxidotu je otevřený kufr vidět. Zkusil jsem odpojit žárovičku a vyměnit za jinou....to nepomohlo. Ale pokud odpojím žárovičku, nebo odpojím kompletně to sklíčko od konektoru, ve kterém je umístěná žárovka, tak se kufr z 90% zamkne. Ale jak píši, z 90%...někdy se nezamkne a třeba až při druhém, třetím pokusu to vyjde. Tak nevím....je to blbost, ale štve mě to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnej problém jako jsem měl já. Mě se světlo v kufru většinou rozsvítilo do 30s po otevření. Já měl vadnej zámek na víku kufru...Tenkrát mi auto v servisu stálo týden a pak mi ho vrátili neopravené protože ze skladu škodovky chodil stále novější zámek ale v balení starýho zámku(3x jim přišel špatnej typ). Měli nějakej bordel ve skladu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v práci na to vzal elektrikáře....všude jde šťáva, ale vypadalo to na špatný kontakt v 5.dveřích. Protože když jsme bouchli do té plastové výplně, tak se najednou žárovka rozsvítila. Pak to zase přestalo fungovat. Odpoledne jsem to chtěl rozebrat, ale může se k tomu asi jako k penězům. Ty plasty drží jako sv***! No a jak jsem se tam pokoušel dostat, možná jsem tam trošku pohnul s drátama, nebo s nějakým kontaktem a od té doby to vše funguje. I tak jsem ale zajel do servisu a v úterý se na to podívá elektrikář. Prý tam dost často odchází mikrospínače, nebo i zámek. Podle mě je to jen špatný kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...