Přejít na obsah

znáte někdo tyto žárovky?


rakev

Doporučené příspěvky

Asi tak nějak, jak řekl kolega s tím, že je lepší kupovat renomované značky, vyzkoušel jsem nemálo žárovek zaručujících bílé světlo, nebo i různý jiný no name a verdikt je jasnej, kupovat jedině renomovaný žárovky, ty jediný opravdu svítí, bohužel s menší životností...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam skusenosti, tuto sadu som mal na aute rok a pol. Myslim si, ze je to slusny vykon, s tym ze auto jazdilo len mesto a kazdy den minimalne 10 startov ziaroviek. Dnes mam druhu sadu, ale so zlatou patkou, svietivost je velmi dobra, ja som velmi spokojny. Nesvietia cisto bielo, ako niektore ziarovky, co maju namodro zafarbene sklicko, ale ja som spokojny, je to belsie v porovnani s ostatnymi ziarovkami. Len si zvaz, kolko jazdis, ci malo startov a dlhe svietenie, alebo opacne. Ak jazdis len mesto, kup si osram light@day za par korun. Ak jazdis mimo, budes spokojny. Myslim si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by žárovka explodovala přímo ve světle slyším poprvé, zvlášť Osramka. Tam muselo být něco špatně. Už jsem viděl zažloutlé nebo popraskané plexiskla a parabolu, začouzené světla vlivem vznícení čepičky žárovky... ale to všechno byly nějaké neznámé "tuning" a "+100% svítivost" výrobky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli s tím budeš svítit i ve dne (nemáš světla pro denní svícení), tak nekupuj žádné se zvýšenou svítivostí - dlouho nevydrží. Světla s čočkou jsem chtěl taky ale dost se kradou, tak jsem se na to vykašlal. Lidi co mají čočky si hodně chválí Philips NightGuide DoubleLife. Ať dobře vybereš ;)

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by žárovka explodovala přímo ve světle slyším poprvé, zvlášť Osramka. Tam muselo být něco špatně. Už jsem viděl zažloutlé nebo popraskané plexiskla a parabolu, začouzené světla vlivem vznícení čepičky žárovky... ale to všechno byly nějaké neznámé "tuning" a "+100% svítivost" výrobky...

co bylo špatně bych taky rád věděl, jsem z Osramek vyléčený ač jsem je používal už i ve felicii, téměř nová mě explodovala v parabole, začoudila plexi i parabolu a žhavé ostré části skla dokonaly zbytek. Osram pro mě již nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já v létě koupil svoji Octu s klasickymi halogeny a ted v zime jsem byl docela zklamanej z toho, jak sviti. Potkavacky takovy nemastny neslani, dalkovy svitily vsude, jen ne poradne na silnici. Zkousel jsem vsechno mozny nemozny, ale u meho znameho mechanika jsme na meraku zjistili, ze jsou skla dost posekany a svetlo se roptyluje misto aby svitilo rizene. Sehnal jsem cockovy svetlomety, dal tam Osram SilverStar a vysledek neni o 100% lepsi, ale o 1000% lepsi!!! Ani sem nedoufal, ze to bude tak skvele svitit - jak potkavacky, tak dalkovy. Proste parada. Krasne je videt hranice sviceni. Muj mechanik rikal, ze ty svetla maji skvelou kresbu - na silnici sviti, potom je presna hranice a nad ni uz nic nejde. Diky tem SilverStarum maji skvelou intenzitu a neoslnuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má niekto skúsenosť s týmito žiarovkami? http://www.vsetkonaa...UE-12V-55W-sada :help:

Tak co vím Elta dělala nějaké Blue Lightning 50 a ty nebyly špatné. Tohle je sytě do modra, takže to moc svítit nebude.

jaGmann: Jak je špatný (plexi)sklo, tak je jasný že to prd svítí. To co popisuješ znám dobře od známých se staršíma Passatem a xenonovou A6. Jak už jsem tu (a možná někde jinde psal) čočky jsem chtěl taky, ale z více důvodů jsem od toho upustil. Když jsem se to porovnával a bavil se z člověkem co už je před nějakou dobou dával, povídal, že jsou právě náchylnější na stav toho krycího plastu světla a zašpinění, takže doporučoval i ostřikovače světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm zajimave pomalu me nahlodavate ze se po svetlech s cockou podivam, taky mi porad prijde ze auto sviti malo, chtel sem i drazsi zarovky ale pak sem mel za nakupku obyc tak sem je tam dal takze az prdne jedna asi budu resit bud lepsi zarovky a nebo hned poresim ty svetla s cockama, jen kdyby nebyly tak drahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda že nejsou světla s čočkou levný,ale peněz nelituji.Koupil jsem do nich žárovky PHILIPS H7 -S NIGHTGUIDE který jsou přímo pro světla s čočkou a je to paráda.S obyčejnejma žárovkama to ale svítilo daleko lépe než klasický světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...