Přejít na obsah

Zkušenosti z ESP


jarisek

Doporučené příspěvky

Mně na Toledu z roku 2013, funguje v obou případech. Když je smyk nedotáčivý a auto se nemá k zatočení, zabliká kontrolka na palubce a auto jakoby se otočilo kolem svislé osy do požadovaného směru a jede kam má. Zatím jsem to naostro nepotřeboval, ale zkouším to pokud je příležitost, abych věděl, co od toho čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nevadí má zkušenost z FIII. V zimě máme docela zledovatělý výjezd z parkoviště, když jedu pomalu, nechá ESP auto pomalu "vyjíždět" po předku ven, když najedu rychleji, ESP se snaží, ale na tom ledu mu to stejně příliš nejde... Nedávno se mi stalo, že jsem projížděl zatáčku kde uprostřed byl led a nebyl vidět, první začal ujíždět předek, ESP se to snažili srovnat, ale tak že "rozhodilo" zadek. Pomohlo jemné "kontra" a ESP auto dorovnalo. (Nevím jak moc bylo ESP účinné a jak by se auto chovalo bez něj, na budíky jsem se dívat nestihl, ale celou dobu "cvakalo" od kol, tak předpokládám, že ESP zasahovalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...