Přejít na obsah

díly ze Škody Octavia Combi


repkin

Doporučené příspěvky

na dvoře dědy od mojí přítelkyně stojí dílyz rozřezané Škody Octavia Combi, jedná se o dveře, nárazníky, hauptna, kufr, střecha, volant, nápravy, převodovka a části rámu. Chci se jen nezávazně zeptat, zda by o tyto díly měl někdo zájem a případně za kolik se tyto díly prodávají? Zítra zkusím nafotit a dodat foto.

Málem mě kleplo, když mi děda řekl, že to bylo pojízdné, ale že to pak rozřezali. :aggressive::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak opadne ten bílej hnus, tak nafotim co tam všecko je, něco je nejspíš i z jinejch aut, děda to má prej na traktor, ale už to tam prej leží deset let a nic, nafotim a pak komu se co bude hodit, tak zkusíme ukecat dědu, nechce se těch krámů zbavit dobrovolně, tak to zkusíme takhle

kdyby nebyla na kousky, dal bych jí i dohromady, ale takhle :(

Editováno: , autor: repkin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

hodím to sem do tématu, jelikož bych asi začínal zbytečně nové téma stejného názvu :) Nemám sice komplet oktávku, ale dnes na chatě jsem při úklidu sklepa narazil alespoň na pár dílů z ní (v 60. letech s ní jezdil děda). Nafotil jsem to, řekl jsem si, že za to někdo kdo má tohohle krásného veterána bude vděčný.

Dva zadní fungl nové světlomety, jsou jen zaprášené :)

SAM_2869.jpg

SAM_2870.jpg

K tomu jsem našel toto, což už asi nebude funkční, ale je to originál a může vám to možná posloužit jako stylový doplněk k vozu, co já vím ;)

SAM_2872.jpg

pak je tam v té bedně i toto, nevím co to konkrétně je a je také možné, že je to k trabantu, který také děda později měl a dneska jsem našel i pár dílů na něj. Nebo taky něco úplně jiného...

SAM_2873.jpg

A na závěr v docela slušném stavu i cedulky Octavia a Combi:

SAM_2874.jpg

Tak doufám, že to někomu udělá radost ;)

Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...