Přejít na obsah

PRIMRZANIE DVERY


barnak

Doporučené příspěvky

Skoro kazde rano ak je vonku minus mam problem rano otvorit svoju FABIU tesnenie okolo dvery v hornej casty mi stale primrza o hornu cast karoserie. Neviem preco mam tesnenie okolo dvery stale uplne premocene a to je dvovod preco mi primrzaju o karoseriu. Mate niekto podobny problem alebo co s tym? Dal som to na reklamacku no maju sa mi ozvat uz cakam skoro 2 mesiace, teraz v mrazoch mam strach co bude rano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si těsnění neměl nikdy ošetřený, tak může bejt navlhlí. Přitažení dveří ke karoserii by mělo pomoct, ale pokud ti dveře těsní, tak ti pudou akorát hůř zavírat.

Prostě je namaž něčím co odpuzuje vodu. V nouzi pomůže Jelení lůj na rty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si těsnění neměl nikdy ošetřený, tak může bejt navlhlí. Přitažení dveří ke karoserii by mělo pomoct, ale pokud ti dveře těsní, tak ti pudou akorát hůř zavírat.

Prostě je namaž něčím co odpuzuje vodu. V nouzi pomůže Jelení lůj na rty.

ete troska to rozpisem

na mojej strane aj zadne na druhej strane je to lepsie ale tiez mokre no nie tak ako moja strana ta je ako spongia bol som dnes v inom autorizovanom servise ze chcem nejaky pripravok na to tesnenie no povedali ze nic nemaju a ze sa tam nic nedava a ze to nema primrzat o karoseriu tak som bol v svojom servise a ma na moj natlak objednali na pondelok ze to nemoze tak primrzat ze budu nastavovat dvere ale ete to nikomu nerobili tak na mojom aute sa budu ucit co sa mi vobec nepaci a ze to bude trvat viac dni a uz su v kontakte z clovekom zo skodovky ze take robili v michalovciach ale nemusia to dobre nastavit na prvi pokus tak opet to prevery mraz co ma opet nepotesili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s těma kobercema je to nesmysl......, tak ty se ti nevysuší...nebo Ti na ně fouká horkej vzduch.....možná tak máš topení nastavený...ale to by jsi musel jet hodně dlouho....ale lepší je guma.....stačí tu vodu jen vylejt a je po problému....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím nesouhlasím,když nadzvedneš tkaný koberec,tak je z druhé strany suchý,když to uděláš s gumovým,tak je i zdruhé strany orosený.V mojím autě nesmí být na zemi guma.Gumový mně nabízeli grátis a já jsem jim řekl děkuji,nechci.To máš jak u liazky,když máš gumový koberce,tak máš rezavej plyn,na spojce prohnilý pružiny a motorovku máš ztuhlou a klakson ti netroubí taky.Ale je to věc majitele,co tam dá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem zatím gumu zespodu nikdy orosenou neměl.......divný ale je to tak....a kdyby náhodou ano...je pod tím přeci koberec a ten by to absorboval a pak uschnul stejně jako tvoje textilní koberce...nebo nee....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda,ale máš tu vodu přtlačenou tou gumou a ještě ty gumový v létě prášijou při průvanu.Originál tkaný jsou rychleschnoucí,jak se zašpiní,vezmu je wapkou a jsou čistý.Gumový když umyješ,tak jsou špinavý pořád a ted při sněhu s gumovýma se ti víc mlží okna(když auto stojí)Chce to vyzkoušet,já jezdím na krátký a nemám rád nohy ve vodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomu těsnění-nejlepší je nechat trochu okno otevřený,v garáži to dělám,na ulici ne a když je jak ted -8,aji když jsou dveře zavřený,tak ta mechovka uschne.Tchán nechává v garáži i pootevřený dveře,tohle zase nedělám já,bojím se prověšení dveří,u některýho auta,to bylo i v návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...