Přejít na obsah

olej v sání kolem filtru moc moc


freikrebs

Doporučené příspěvky

Tak to skontroluj,pretože,ak tam bude veľa,tak Ti tam tečie benzín cez membránu a potom Ti ho kompresia tlačí až do sania.To že Ti svieti kontrolka mazania ma na svedomí,že máš riedky olej."alebo naprd čidlo,to je ten lepší prípad" :) S tým môže súvisieť aj ten volnobeh,že Ti ho neudrží.Tak to zistí a ozvi sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Podobné sa stalo aj mne, už dlhšie sa trápim s voľnobehom a zlými emisiami, výkon tiež nie je čo to bývalo. Vrchol bol keď som bol prebehnúť auto a zrazu začalo šklbať a spomaľovať. Zrazu zadymilo, a ledva ledva som prešiel 3km, potom motor zhasol, vystúpil som a vyzerá že sanie bolo plné oleja pretože z nasávacej trubky tiekol a nechal som na ceste poriadnu škvrnu. Nerozoberal som to ešte ale plastový prívod sania presakoval olejom a vyslovene hrčal na cestu prúdom. Auto už dlhú dobu neviem nastaviť, voľnobeh raz 1500ot, inokedy 300 a zhasína, na voľnobehu sa hrozne ťažko zberal do otáčok, akoby ho dusilo niečo. Myslel som, že tesnenie pod hlavou, ale bolo dobré, pre istotu vymenené. Chladiaca kvapalina sa nestráca. Olej bol asi v pólke odmerky. Ak by sa niekto stretol s podobným niečím, prípadne nejaké tipy. AC pumpa bola dlhodobo v pohode. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V 10. 4. 2017 na 21:49, myrace25 napsal:

Podobné sa stalo aj mne, už dlhšie sa trápim s voľnobehom a zlými emisiami, výkon tiež nie je čo to bývalo. Vrchol bol keď som bol prebehnúť auto a zrazu začalo šklbať a spomaľovať. Zrazu zadymilo, a ledva ledva som prešiel 3km, potom motor zhasol, vystúpil som a vyzerá že sanie bolo plné oleja pretože z nasávacej trubky tiekol a nechal som na ceste poriadnu škvrnu. Nerozoberal som to ešte ale plastový prívod sania presakoval olejom a vyslovene hrčal na cestu prúdom. Auto už dlhú dobu neviem nastaviť, voľnobeh raz 1500ot, inokedy 300 a zhasína, na voľnobehu sa hrozne ťažko zberal do otáčok, akoby ho dusilo niečo. Myslel som, že tesnenie pod hlavou, ale bolo dobré, pre istotu vymenené. Chladiaca kvapalina sa nestráca. Olej bol asi v pólke odmerky. Ak by sa niekto stretol s podobným niečím, prípadne nejaké tipy. AC pumpa bola dlhodobo v pohode. Díky

 

 

Ahoj, načo si potom prišiel? Obdobná vec trápi aj mňa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...