Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

nevím, jestli se tady o tom něco psalo, ale zatím jsem nic nenašel. Mám octu z ledna 2000 a chtěl bych na ni dát jinej přední nárazník. Ty co jsem našel na internetu jsou ale spíš na raketu jak auto. Nejvíc se mi zatím zamlouval nárazník z RS. Ale problém je v tom, že nevím, jestli mi bude sedět. Nebo jestli někdo máte upravenej předek staré octy tak bych ocenil prá fotek jako inspiraci. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE (Unknown @ 18.6.2006, 12:16 )

ABY SI SE BLAHEM NEPOS... nebo se tě má každej prosit?

Mě taky nikdo neradil, jak mám upravit RS nárazník pro starou tvář.

Občas by neškodilo trochu zapřemejšlet a něco taky "vypotit" vlastním mozkem... ;) Ale při pohledu na některé vozy zde prezentované mám dojem, že někteří by si vážně měli nechat poradit... :smich:

Ale aby jste neřekli, tak tady je foto před lakem...

post-24-1150710689.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný fotky. Myslel jsem, že tyto stránky jsou pro lidi, kteří mají něco společného a navzájem si poradí a pomůžou. Ale asi jsem se spletl a je to jen předvádění některých členů. Já mám tohle a kdo má víc??!!

Mám rozdávat know-how na potkání...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...