Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Je to original? Je! A nesmysl, že by si toho policajti jednak všimli a už vůbec ne, že by to řešili ... vždyť v rámci sport paketu máš k Touru RS nárazník, takže to můžeš mít i na 1,4 MPi ...

Chápu, že SK je asi drsné na tuzery, ale takoví odborníci to nejsou ... a i kdyby byli, tak tvrdim, že to tam je z výroby, to by pak mohli chtít vidět typový list plácnu třeba od zástěrek nebo potahů ... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasaď face nárazník a pod světly ti vzniknou mezery, ze starého předface nárazníku vyřízni chybějící trojúhelníky (ten tvar co ti bude chybět) a nech je svařit tam kde opravují plasty s face nárazníkem, pak trochu kytu a lak ;)

Editováno: , autor: creater
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

nechcem zalozit zbytocne novu temu...

nahodil som si cerstvo nafarbeny rs naraznik...

vsetko je ok, LEN na strane pravej strane mi odstava naraznik...

ako vy sa dalo na tych miestach doladit aby to bolo rovne...

vid oznacene miesto

post-32719-1273873581,7175_thumb.jpg

Editováno: , autor: TeeBee008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdrawim, doma uz dlhsiu dobu mam odlozeny novy naraznik na octaviu RS. Chcel by som sa spytat resp. ci by mi niekto neporadil ,ako je to s tym zapisanim do TP, nemam k tomu narazniku ziaden doklad, je kupovany od jedneho tipka,a on ho kupil na nete. Viete mi s tym poradit, pripadne o aku cenu by slo ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nechcem zalozit zbytocne novu temu...

nahodil som si cerstvo nafarbeny rs naraznik...

vsetko je ok, LEN na strane pravej strane mi odstava naraznik...

ako vy sa dalo na tych miestach doladit aby to bolo rovne...

vid oznacene miesto

Sklepeš trošku tu výztuhu na bocích. Jinak tady je kompletní návod na přestavbu: www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/prestavba-na-facelift-kompletni-navod

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám otázku. O koľko je nižší RS nárazník oproti sériovému nárazníku na Octavii Combi ?

Nižší je stejně jako normální (spodní uchycení), jen má vpředu vystouplou hranu, která je u serie jen do oblouku. Viz mé předchozí foto. Takže dávat bacha u parkování nebo najiždění na obrubníky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chystám se na předělávku své předface okty na face. Hledám teď nějáké světla za dobrou cenu, a našel jsem nové (výrobce DEPO-Taiwan) za 1500, je to dovoz, a blinkry (Diamond-Čína) za 150,-. Máte s těma světlama nějáké zkušenosti? Jestli se nemlží nebo jak pasujou. Rozhoduju se jestli do nich jít nebo sehnat origo.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj k tomu laminu RS na oldface. Mě osobně se nelíbí ty trojúhelíky pod světlama. Když se kouknete na starý nárazník tak to pěkně jde k němu a k masce. Na tý modrý je to díky barvě pěkně vidět. Když už to dělají z lamina a dělali formu tak to mohli už rovnou udělat líp at to za něco stojí. Jinak za mě dobrý a jen by mě zajímalo jak si to lamino poradí se zimou ,kdy octavky jsou už serii dost nízké a nebírám sníh kde to jde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...