Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Byly tady dotazy na škvíru, která vznikla pod maskou. Je to způsobené tím sklepání výstuhy ona trošku klesne a pak je tam mezera a taky občas pod světlama. Jak se jí zbavit? Jednoduše! Z plastu co jsem dával do mřížek nárazníku jsem udělal podložky a kde to nelícovalo tak jsem to podepřel a je to ;).

Taky jsem přestavěl :)

post-873-1217239836_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Fakt jo? A nemas nejakej kontakt na tu firmu? Mozna bych si to i zaplatil at se s tim ne se.u )

Zalezi teda na cene )

kamo, tu nejde o to, ze si zaplatis a nejaka firma ti to urobi, ide o to ze ty sam sa s tym dokazes pohrat a o to pysnejsi budes na to auto ked to spravis doma v garazi.... daj na moje slova, radsej sa s tym popasuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc, mluvíte tu o nějakém sání, mám motor 1,6 55Kw nárazník už na autě ale nic mě nezbylo jakto?

ake sanie??? konecne som sa dokopal k prestavbe, ale teraz ste mi vazne navarili halusky do hlavy.... ake sanie? mam 1.9 TDI 81kw seriovych........ dufam, ze tam nebudu nejake zbytocne komplikacie, chcem aby to malo priebeh taky, ze stare zhodim a nove nahodim.... teda okrem toho sklepavania vystuhy.... prosim ujistite ma niekto co sa tyka toho sania.... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

taky mi neslo ven, takze jsem mu musel trosku pomoct. .) jen pak uklizet ty strepy a aj kryt motoru zespodu vyklepat. .))

chlapy, premyslim jak uchytit RS naraznik dole pod chladicem. predelal jsem svoji predface cca 14 dni zpatky, je to super. zatim jsem tim (ku memu prekvapeni) ani nikde nestrejchnul, jen tam ta spodni hrana proste je a bojim se az se parkrat dotkne neceho, tak se bude vic a vic provesovat dolu jako driv spojler staryho narazniku.

Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost, k cemu to tam dvouma sroubkama chytit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli se tady o tom něco psalo, ale zatím jsem nic nenašel. Mám octu z ledna 2000 a chtěl bych na ni dát jinej přední nárazník. Ty co jsem našel na internetu jsou ale spíš na raketu jak auto. Nejvíc se mi zatím zamlouval nárazník z RS. Ale problém je v tom, že nevím, jestli mi bude sedět. Nebo jestli někdo máte upravenej předek staré octy tak bych ocenil prá fotek jako inspiraci. Díky

tak tu je moja prerabka RS naraznika......

robil som len naraznik, svetla ani maska sa nemenili no aj tak to vyzera v celku fajn....... uz len behnut do umyvarky a kupit navrch listu. neskor tam este dopasujem ostrekovace, teraz som uz bol nedockavy a chcel som sa ist rychlo vozit :)

pred tym nez som sa do toho chcel pustit mal som pred tym obrovsky respekt, ale teraz mozem s milion percentnou istotou povedat, ze to zvladne kazdy mamlas :)

post-22860-1220878637_thumb.jpg

post-22860-1220878719_thumb.jpg

post-22860-1220878785_thumb.jpg

post-22860-1220878810_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavam RS narazniky. Neni problem si to vyzkouset jak to bude sedet :palec2: Ja osobne mam na Octavce taky RS naraznik ale mam r. v. 99 takze mam fuk mezi svetly a naraznikem. Je potreba svetla z novejsiho modelu a maska to samy.

zdarec..pošli na muj mail prosim fotky jak to vypadá, chtěl bych se do toho pustit taky, ale rozhoduju se, jestli radši nepočkám, nenašetřim na světla i masku a neudělám to vše najednou..kdyžtak ty fotky na mail..díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj o víkendu se chci pustit do výměny na RS nárazník,chci se zeptat na to plastové sání,když tam nebude,jestli to nebude mít na něco vliv..A ještě jak jste vyřešily pod pravou mřížkou oko na odtažení nebo ta mřížka se dá v klidu sundat.?Jinak asi žádný komplikace při výměně nebyly ne.dík za nějaký info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak menil som aj ja za facelift + RS naraznik a chcel by som povedat ze to islo bez nejakych velkych komplikacii az nato ze objimka smeroviek mi do face Hella smeroviek vobec nesla! Je potrebne kupit novu objimku a prerobit to alebo specialne upravit pilnikom a rezacim nozom. Z tych konektorov na svetla som mal najvacsi strach, medenym drotikom sa to pomaly vypichlo a nacvakalo do noveho konektoru - je to hrozna robota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak rekapitulace.

Přední nárazník nový lehké oděrky nejsou vidět.........2000Kč

Lišta nárazníku nová.........779,- Kč

Konektory světel nové......400Kč

Přední světla nové............2x1.290,-

Motorky do světel.... zdarma

Mřížka do nárazníku tuningová nová....400Kč

Maska nová.......................................1000Kč

Blinkry jsem měl Lak, výztuhu jsem sklepal.

To je za facelift: 7159,- Kč

+ještě vychytávky, které nejsou potřeba ale já je chtěl:

lišta do laku...400Kč

Světla denní světla do nárazníku cca ... 1200Kč

Přepinování...................................500Kč

To je facelift s vychytávky 9259Kč.

Teď prodej věcí: nárazník jsem prodal 1000Kč

Světla LaK jsem prodal 4500Kč

Masku ještě mám. A snad prodám

Takže moje přeměna na Facelift RS by mě bez vychytávek vyšla na 1659Kč

Se všemi vychytávky 3759Kč

To je motivace pro další

post-873-1225816055_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tady je moje předělávka.

Zdar chlape. Prosim tě, po čtení tohohle fora jsem se dočetl dost zajímavých info, ale nikde jsem se nedočet něco přesnějšího. Koukal jsem na tvoji oktu a vypadá supr. Já mám r.v. 98 a chci do něj dát RS nárazník..koupil jsem si LK světla a čirý blinkry, ale chci ten RS nárazník. Je nějakej velkej problem s tim samotnym přendáním nárazníku co se týče výstuhy pod nim, jde to tam nandat popř. jde náraznik nějak vykytovat, aby seděl i pod světly? zatim díky za odpověď a prosím zašli ještě nějaký fotky na sksman@seznam.cz at mám nějakej podklad jak a co dělat. zatim díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...