Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

me se to libi, akorat je videt trochu mezera mezi svetlem a kapotou, ale to je detail

Tu mezeru mezi horní hranou světlometů a kapotou mají všechny předfaceliftový okty a abych podkládal čelo na šavlích, na to nejsu ten správnej eskamotér... ;)

No a dolaďovat už zjevně nic nebudu, ale to je jiná kapitola... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to libi, akorat je videt trochu mezera mezi svetlem a kapotou, ale to je detail

Tu mezeru mezi horní hranou světlometů a kapotou mají všechny předfaceliftový okty a abych podkládal čelo na šavlích, na to nejsu ten správnej eskamotér... ;)

No a dolaďovat už zjevně nic nebudu, ale to je jiná kapitola... :D

tak to jo, nikdy sem si toho nevsim, ale fakt pekneee -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to libi, akorat je videt trochu mezera mezi svetlem a kapotou, ale to je detail

Tu mezeru mezi horní hranou světlometů a kapotou mají všechny předfaceliftový okty a abych podkládal čelo na šavlích, na to nejsu ten správnej eskamotér... ;)

No a dolaďovat už zjevně nic nebudu, ale to je jiná kapitola... :D

Musím uznat, že fakt dost dobrý. Hlavně, že si s tím dá tu práci. A nějaký drobný mezery bych neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že fakt dost dobrý. Hlavně, že si s tím dá tu práci. A nějaký drobný mezery bych neřešil.

Že díky za uznání... :specool:

Uvidíme, jak budou pánové od PČR reagovat na podobné módní výstřelky (za ty necelé 3 týdny to jde) a případně bych ten předek dotáhl do konce - podle mých představ, což vypadá asi takto...

post-24-1153208355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělat mi tohle baba podpatkama na autě tak ji zaškrtím. Ale jinak pěkný. Jen to dost zasahuje do světel. Aby si policajti neléčili na tobě komplexy. Pár jich znám co jak vidí upravený auto tak si to fakt užívaj. Přeju ti ať to není tvůj případ.

Naštěstí je ta Mädchen pouze VT... ;)

No právě čekám jak se to s bengama vybarví, pokusnej králík je můj otec, kterej má na GIV zamračenou kapotu až k nárazníku... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělat mi tohle baba podpatkama na autě tak ji zaškrtím. Ale jinak pěkný. Jen to dost zasahuje do světel. Aby si policajti neléčili na tobě komplexy. Pár jich znám co jak vidí upravený auto tak si to fakt užívaj. Přeju ti ať to není tvůj případ.

Naštěstí je ta Mädchen pouze VT... ;)

No právě čekám jak se to s bengama vybarví, pokusnej králík je můj otec, kterej má na GIV zamračenou kapotu až k nárazníku... lollollol

:( hmm, moje matka jezdí šalinou. Maj pěkný nárazníky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělat mi tohle baba podpatkama na autě tak ji zaškrtím. Ale jinak pěkný. Jen to dost zasahuje do světel. Aby si policajti neléčili na tobě komplexy. Pár jich znám co jak vidí upravený auto tak si to fakt užívaj. Přeju ti ať to není tvůj případ.

Naštěstí je ta Mädchen pouze VT... ;)

No právě čekám jak se to s bengama vybarví, pokusnej králík je můj otec, kterej má na GIV zamračenou kapotu až k nárazníku... lollollol

:( hmm, moje matka jezdí šalinou. Maj pěkný nárazníky. :D

:D:D:D

Chlapi věciznalí, kde všude drží přední nárazník, až ho budu sundávat z autí? Ať neobjevuji již objevené. Děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mládenci, jak jste kdo řešil přívod vzduchu do filtrboxu při předělávce na facelift? Včera jsem to překopal na novou tvář, ale byl docela problém s uvedeným zařízením. Nikdo se o tom nikde nezmiňuje. Díkes :huh:

Hmm. Dobrá otázka. <_< To mě vůbec nenapadlo. No třeba nám to tady někdo řekne. A jak jsi vyřešil výztuhu? Seřízl starou, nebo koupil novou. Chystám se na to příští týden a stále váhám. Dej sem nějaký fotky jak to budeš mít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, fotky jsem nedělal. Ten přívod jsem pořešil horkovzdušnou pistolí, není to nějak efektní, ale je to schované, přičemž ten šroubek, co drží ten přívod (na chladičovce je u baterky jakoby zevnitř) jsem tam již nedal, protože je to zastrčené do toho dalšího kusu (takovej "rohlík") na fest ;) . Chtěl jsem právě vědět, jak to dělali jiní. Vyndavat na stálo se mi to nechtělo i když by to asi moc nevadilo. Bude akorát malá komplikace při výměně žárovek - bude muset lampa ven. :angry: Ta pravá byla docela v pohodě. Výztuhu jsem nedával novou - naříznul jsem jí flexou na každé straně cca 8 cm od těch krajních malých šroubků, co držej nárazník pod maskou a domluvil tomu kladivem. Tam, kde ta výztuha končí pod blinkrem, jsem to ohnul úplně směrem dolu a k autu (jsou to jenom takové klínky) páč bych tam tu lampu nedostal, možná kdyby se to fiklo úplně pryč, tak se taky nic nestane (myslím jenom ty kousky). No a když tam byly ty lampy, tak jsem sednul do káry a jel vedle do vsi (svítil jenom zadek, ale benga nikde nestály) a jeden maník mi za flašku vodky přepíchal ty svorkovnice - měl to asi za půl hoďky - na to jaký bylo vedro a jakej tam je přístup super čas, mimochodem jsme to dělali podle tohoto návodu http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/piny.htm a děkuji za něj. Teď už jenom zbývá nechat stříknout novou masku, páč jsem jí sehnal v jiný barvě, ale byla za mojí oblíbenou cenu - zadarmo - a bude hotovo. Zatím jezdím s tou starou - pasuje, ale není to ono. Za stejnou cenu jako masku jsem sehnal i jednu lampu, ale chybí mi tam ta guma kolem a zevnitř kryt na mlhovku, tak teď sháním ještě toto. Ufff.

Jestli budeš potřebovat ještě nějaké info, jsem k dispozici. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastovej bazmek od kraje sani az za baterku mam ve sklepe ;)

Ve sklepě? ;) Tak to ho asi nepotřebuješ že? :D Musím se jít podívat do auta, protože tu už celej den marně předstírám inteligenci, ale vlastně vůbec nevím, jakej bazmek myslíte. Proč mi to nikdo neřekl dřív, že je potřeba upravit i tohle. No asi proto, že nikoho nenapadlo, že by to někdo nevěděl. Říkám to raději hned sám, než mi to tady někdo otluče o hlavu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, fotky jsem nedělal. Ten přívod jsem pořešil horkovzdušnou pistolí, není to nějak efektní, ale je to schované, přičemž ten šroubek, co drží ten přívod (na chladičovce je u baterky jakoby zevnitř) jsem tam již nedal, protože je to zastrčené do toho dalšího kusu (takovej "rohlík") na fest ;) . Chtěl jsem právě vědět, jak to dělali jiní. Vyndavat na stálo se mi to nechtělo i když by to asi moc nevadilo. Bude akorát malá komplikace při výměně žárovek - bude muset lampa ven. :angry: Ta pravá byla docela v pohodě. Výztuhu jsem nedával novou - naříznul jsem jí flexou na každé straně cca 8 cm od těch krajních malých šroubků, co držej nárazník pod maskou a domluvil tomu kladivem. Tam, kde ta výztuha končí pod blinkrem, jsem to ohnul úplně směrem dolu a k autu (jsou to jenom takové klínky) páč bych tam tu lampu nedostal, možná kdyby se to fiklo úplně pryč, tak se taky nic nestane (myslím jenom ty kousky). No a když tam byly ty lampy, tak jsem sednul do káry a jel vedle do vsi (svítil jenom zadek, ale benga nikde nestály) a jeden maník mi za flašku vodky přepíchal ty svorkovnice - měl to asi za půl hoďky - na to jaký bylo vedro a jakej tam je přístup super čas, mimochodem jsme to dělali podle tohoto návodu http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/piny.htm a děkuji za něj. Teď už jenom zbývá nechat stříknout novou masku, páč jsem jí sehnal v jiný barvě, ale byla za mojí oblíbenou cenu - zadarmo - a bude hotovo. Zatím jezdím s tou starou - pasuje, ale není to ono. Za stejnou cenu jako masku jsem sehnal i jednu lampu, ale chybí mi tam ta guma kolem a zevnitř kryt na mlhovku, tak teď sháním ještě toto. Ufff.

Jestli budeš potřebovat ještě nějaké info, jsem k dispozici. -_-

Pustím se do toho příští sobotu a běda Vám, jestli mi to nepůjde. Díval jsem se do DP na damontáž nárazníku a toho přívodu jsem si tam nějak nevšiml, ale jak dám pryč nárazník, tak to bude asi jasný. Tak zatím díky za cenné rady. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesouvisí s nárazníkem, ale až pak s faceliftovou lampou. Přes ten basmek by tam totiž nešla. Podívám se u kámoše co má regulérní facelift, jak je to tam řešený a asi to vykuchám taky. Je pravda, že to byla věc, se kterou jsem se s*al nejdýl z celý předělávky. :angry: Takže jestli mohu doporučit, jak se píše vejš - vykuchat a bude. ;) Škoda, že se o tom nikdo nezmínil dřív, určitě to řešil každej a u žádnýcho návodu se tenhle aparátek nezmiňuje, ušetřil bych si vztekání a práci. :angry: Ale mám to teď krásný autí :) Budu muset předělat avatara. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sání jsem vyřešil takto:

- nechal jsem původní plast. koncovku na bejlích před chladičem

- nechal jsem původní airbox s nátrubkem, cca 20 cm?

- toto propojil takovou širokou plast. flexohadicí na vzduch

- na brejlích ke vstupu pro tento vzduch mám takový plast. "bazmek", který končí těsně za maskou , něco jako "soft náporové sání"

A v pohodě......

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...