Přejít na obsah

Reakční vzpěra


Tom84

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj,jak se projevuje špatná vzpěra.Když je teplo tak je na autě vše v poho.Jak se ochladí začne při přeřazování na 2,3 takové klapnutí z levé strany.Už jsem to řešil před rokem,ale nikdo neporadil.Přes léto byl klid a teď jak se ochladilo to zase zlobí.Náptravu mám komplet po go,krom té vzpěry.Muže to dělat ona?Diky za rady.

post-43273-0-31062800-1318266404_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec pánové, co si myslíte o tomhle:

POWERFLEX silentblok reakční vzpěry

Píšou že je to z polyuretanové směsi a někde jsem četl že ta by měla vydržet nejvíc.

Zároveň se ale píše že je to o 30% tvrdší směs a přesto dokáže pohltit stejné vibrace a rázy jako klasický silentblok. Vzhledem k tomu že jen ten silentblok stojí celkem dost peněz (611kč) a jeste ten menší silentblok kruhového tvaru stojí také dost (625kč) tak bych nerad vyhodil zbytečně peníze a pak by to nebylo dobré.

Mám najeto 176.000 na RS a pri rychlejsi praci s plynem jsou citit rázy a skubani od motoru. I na nápravě je nějaká ta vůle. Na jaře bude GO komplet předku, pujdou tam plne silentbloky z TT, ale nevim co s tou reakční vzpěrou. Koupit powerflex silentbloky nebo origo vzpěru?

Editováno: , autor: LUCAS.89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já budu dávat origo,nebudu experimentovat.Mám najeté 283tis a je tam ještě od výroby.Když ještě 150 vydži,což asi jo, budu spokojenej,pak už půjde autí asi do věčnejch lovišť.

Od toho Powerflexu bych do toho asi nešel,jestli je o 30%tvrdší.Podle mě to má nějaký význam ta guma,aby tlumila a pohltila svojí pružností rázy.To už pak můžeš dát rovnou na tvrdo.Todle je ale pouze můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...