Přejít na obsah

podsvětlení ovladačů topení..


klucina

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
Návštěvník

jasne ze tou zarovkou pod koleckem rychlosti ventilatoru :-) tlacitka (AC,recirkulace) maji sve zarovky kdyz je aktivujes

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Kluci, díky Vám všem za rady.

Asi před 15min jsem dal do zdejšího vyhledávání "podsvícení topení", vyjelo mi toto téma, přečetl jsem si jej celé a šel na věc. Teď už jsem zpět a panel topení svítí. Výměna mi zabrala asi 5min. Knoflík regulátoru jsem zkusil nejdříve vyndat prstama, což se povedlo. Pak jsem zkusil vyndat žárovičku pinzetou (bez úspěchu), tak jsem vzal žárovičku plochými kleštěmi a s citovkou jsem žárovičku vytáhnul - spálená. Vyměnil jí za novou a vše zas svítí.

Ještě uvedu, že žárovička je totožná s žárovičkou do středového brzdového světla :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mam stejny problem, vymenil jsem zarovicku a stale nesviti. Taktez nesviti svetlo v kastliku. Je to nejak propojene? Odkud vede kabelaz? Mel jsem venku popelnik a byl tam nejaky zaslepeny kabel. Auto jsem koupil ted nedavno

Jeste jsem zapomnel dodat, ze kdyz zmacknu ten cudlik pro vnitrni ventilaci, tak ten se rozsviti

Editováno: , autor: keymaker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panové měl bych pro Vás řešení, většinou je teda chyba v žárovce, ale pokud by jste měl někdo zájem vyrabím podsvícenou podložku, kterou prakticky vyměníte za tu pruhlednou, která rozvadí světlo po ovládání manuální klimatizace. A vysledek je teda moc pěkný a barevným variantam se meze nekladou. Kdyby jste chtěli můžete se podívat na fb: led backlight cars.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
V 10. 12. 2010 at 15:13, robert77 napsal:

Vytáhni středový přepínač na rychlost ventilátoru, jde to ztuha, můžeš si pomoct kleštičkama s hadříkem, abys to dopodrbal, a v tom co zůstane v palubce je malá žárovička. Bude spálená.

Praskla  žárovka  ventilátor  do polohy 2 a vytahni  čudlík  pod  nim je žárovka  12v  1.5w dej  novou  a vse  sviti  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravíčko,chtěl bych se zeptat na jednu věc jestli to tak máte i vy....Ve své fábii rs jsem koukal na panel klimy a chtěl jsem vyměnit žárovečku,ale zarazila mně jedna věc... dal jsem prostřední kolečko poloha 2 a chtěl jsem kolečko vytáhnout,ale hýbal se celý plastový panel ( jak kdyby pružil ) tak jsem ten panel oddělal a pod ním byla šablona která podsvicuje panel do zelena ( kolečko sále nešlo ven ) tak jsem vycvakl i tu šablonu a prostřední kolečko mi vypadlo do ruky...bylo pouze i s takovým černým kroužkem na volno připasované na měděnou podložku....nic se mi nepodařilo utrhnout a ani se mi nezdá že by ta podložka byla součástí panelu...chci se tedy zeptat jestli máte též středové kolečko volné a nebo je někde chyba ? Taky když rozsvítím světla tak se vždy rozsvítil s prodlevou a uplně až poslední. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...