Přejít na obsah

Automatické parkování (parkovací asistent PLA) Octavia II FL


koubapavel2

Doporučené příspěvky

Podle mě ABS senzory nebyly, ale asi jsem je přehlédl.....

 

Jde mi o to, aby tady když dá někdo postup tak opravdu vedl k cíli a ne, aby někdo jen nekoukal proč to pak nejde.

 

ABS senzory v zozname boli dokonca sú aj na fotke To máš pravdu že v montáži neboli preto som dnes ráno upravoval pôvodný príspevok. Každopádne som rád že sa to ujasnilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ABS senzory nebyly, ale asi jsem je přehlédl.....

 

Jde mi o to, aby tady když dá někdo postup tak opravdu vedl k cíli a ne, aby někdo jen nekoukal proč to pak nejde.

 

Cituji:

2 zadné bočné senzory pre PLA2

To myslíš vážně?? Proč nenapíšeš, že jsou stejné s těmi co jsou v nárazníku pro PDC??

 

príspevok postupne dopĺňam a tak som tam zatiaľ nenapísal presné označenie senzorov

"2 zadné bočné senzory pre PLA2" je myslené tak že tie dva bočné senzory sú potrebné preto aby auto parkovalo aj kolmo ale samozrejme sú rovnakého typu ako pre PDC

 

poprosím Ťa o trošku trpezlivosti aby som doplnil všetky potrebné info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jako, ja možno do toho nemám čo kecať, ale konečne tu vidím niekoho, kto sa o niečo pokúšal, celkom sa mu to podarilo a okrem toho že určite strávil veľa časou montáže a možno 3x toľko času strávil samotným študovaním a brúzdaním po fórach, si našiel čas aj na to, aby sa podelil tu s prítomnými, ochotne poradil a svoje know-how vlastne posunul zadarmo ďalej, a idete ho tu buzerovať za maličkosti ? Čože ti vadí že to za čo si si pýtal peniaze ako svoje know-how on teraz pustil von ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

mireek26, vďaka :)

 

Výmena ABS - cena podľa toho za koľko zoženieš jednotku, mne sa podarilo za 200€ + výmena 90€, menil mi ju známi automechanik

Zadné parkovacie senzory som mal, musel som dokúpiť 4 predné + 4 bočné do nárazníkov + držiaky, tlačítka, riadiacu jednotku, bzučiak, kabeláž, cena cca. 400 €

 

Robil som to prvý krát takže robota na celý víkend.

 

Takže dokopy cca. 700€, je to celkom dosť ale je to iná frajerina pred známymi :D

Editováno: , autor: cabko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tak ako pise ferda potrebujem hlavne to servo co by nebol az taky problem zohnat no montaz si neviem predstavit, to asi nebude robota, ktoru zvladnem sam...ked budu financie tak sa do toho mozno pustim...Inac ferda26 tie budiky silno uvazujem, bol som rozhodnuty pre predFL s maxikom, tie by som zvladol snad sam ale keby som planoval tohto asistenta asi sa oplati dat tam FL, takze mozno praca pre Teba ak by si mal zaujem...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj 

 

mám nainstalovaného  automatického Parkovacího Asystenta PLA2 vše funguje až na to, že na Columbusu se mi nevykreslují kolem auta zóny.

Oni tam vyšrafovaný jsou, když auto parkuje tak přední zadní zóny se zobrazují, když to má přejít zobrazování na bok tak se nevykreslí, ale akusticky jsou slyšet.

Příloze je výpis z Diagnostiky třeba někdo poradí :-) . 

http://nas.sulovi.cz:5000/fbsharing/6O3wPDqf

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...