Přejít na obsah

Drnčení při volnoběhu v interieru 1.2 TSI


kysa

Doporučené příspěvky

Mě například jemně rezonuje čalounění u spolujezce když jedu po kostkách, ale stačí jemě bouchnout z vrchu do čalounění a je klid, čím dál méně se to oběvuje a když tak stačí zase jemě klepnout, chce počkat až si to všechno sedne.

Ještě jsem měl problém s pátými dveřmi když jsem jel po nerovné vozovce tak mi dost bouchalo něco vzadu nejdříve jsem si myslel že je třeba nedotažená rezerva nebo hever ale pak jsem zjistil že byl špatně seřízenej doraz na 5.dveřích stačilo povolit ten imbus seřídit dorazy na obuch stranách stejně a bylo vyřešeno. Lajdáci na jedné straně byl doraz moc zastrčenej a nedotýkal se pri zavření kastle a pak to bouchá na levo bylo vydět 6zoubků a na pravé jen 4zoubky dal jsem oba na 7zoubků a teď to perfektně sedí a i lícuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Robi mi to iste, iba na volnobehu, iba v tuhsej zime. Po pridani to zmizne. Ide to niekde z motoru. Neriesim to, v aute vrzga vsetko, "sportove" sedacky, palubovka, zozadu nieco, stale nieco suchoce z motora, auto pojde coskoro prec takze mi to je fuk.

Editováno: , autor: Misiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při zatížení zadního sedadla něco bouchá v prostoru PZ kola

S tím jsem teď byl v servise a buď to mohlo být uvolněné hrdlo nádrže a nebo povolený doraz zadního sedadla. Byl to ten doraz, upravili to a je to vyřešeno. :)

Nesouhlasím s tím, že je lepší to přetrpět a nebo ještě lépe to přehlušit... Je to nové auto, drnčení není standartní stav a na servisu je, aby to do standartního stavu dostal. Pak už to záleží na servisu, ale pokud člověk narazí na dobrý servis, tak pak jen kroutí hlavou, jak tak dlouho mohl jezdit s tak "drnčícím" autem, když se to dalo zadarmo v záruce vyřešit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, když jde motor na volnoběh a vypnu rádio slyším něco drnčet. Mě připadá, že to jde zezadu, jakoby od výfuku. Stačí, když opřu nohu o plyn otáčky motoru se zvednou cca o 100 tak to nedrnčí. Napadlo mě, jestli to nejsou přepážky ve výfuku. Když jsem byl v servisu, kvůli jiné reklamaci tak mi odpověděli, že na nic nepřišli a nedělalo jim to. Teď budu muset do servisu znovu, kvůli jiné reklamaci. Jedu tedy již do jiného servisu, uvidím co mi řeknou tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

lenze na tom volnobehu to nie je pocut slabo, ale vyslovene ako keby clovek stal vedla starej octavie TDI, trase cele auto, ako keby sa mal ten motor rozpadnut. Ako nech sa nikto nehneva, ale ani na 10 rocnom starom Fiate sa taketo veci /aj vrzgania/ nediali. A servis? Tam nic neurobia, mam velmi bohate skusenosti. Za mesiac presedlavam na nemca, uz mam dost tohto nepodarku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi bude už zde zmíněný problém s nízkými otáčkami, které místy klesnou někam na 600 a to už se to auto třese a vydává divné zvuky. Na tuto vadu vychází v lednu "update" softwaru, takže to se odstraní. Já mám asi štěstí na kus, tohle mi to nedělá, otáčky se drží přesně 800 a ani o chlup méně.

Když v autě něco drnčelo, zajel jsem do servisu, sice mě jeden servis zklamal, ale zkusil jsem hned vedle další (což u této značky není problém) a vše vyřešeno, takže bych ty servisy tak neodsuzoval, v prvním nic neudělali, v druhém udělali vše a ještě něco víc. :) Ale to je možná jen situace v Čechách, na Slovensku je možná jeden servis na kraj a nefiremní zákazníky tam mají za póvl, kterým se nehodlají zabývat. :)

Přeji ale dobrý prodej, auto je nové, prodá se dobře, to je super. Možná auto i koupí někdo z Čech, zajede do nějakého dobrého servisu a auto bude sloužit tiše až do smrti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robi mi to iste, iba na volnobehu, iba v tuhsej zime. Po pridani to zmizne. Ide to niekde z motoru. Neriesim to, v aute vrzga vsetko, "sportove" sedacky, palubovka, zozadu nieco, stale nieco suchoce z motora, auto pojde coskoro prec takze mi to je fuk.

Počúvaj, to si asi mal ozaj smolu na podivný kus... :feve: Ja jediné, čo v aute počujem je vzduch z výduchov vetrania :) Len dúfam, že ostaneš s novým autom aspoň v koncerne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ostal, za velmi dobru cenu sa podaril Golf VI 1.4 TSI a sama chvala, spotreba este lepsia ako na 1.2 TSI, vsetko ide ako ma, Fabiu si zobrala spolocnost kde sa kupovala, trosku sa tratilo sice, ale mozu sa trapit oni s tym vadnym kusom. Ale inak ta Fabia vobec nie je zle auto a za tu cenu. Lenze blby kus sa vzdy niekde najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,

mam Fabiu Combi 1,2 TSI Ambiente a po najazdeni 4000 km sa zacalo ozyvat drncanie pri volnobehu. Uz 2X som navstivil autorizovany servis a pisal som aj do Skody Auto ci vedia o tomto probleme. V servise zistili ze drncanie sposobuje hadicka smerujuca do palivovej nadrzi. Najskor sa to snazili odstranit vypodlozenim v motorovom priestore, nedrncalo zhruba tyzden. Po mesiaci opat reklamacia teraz to vypodlozili pod sedadlom spolujazdca. Presiel tyzden, teplota -15C a drnci opat. Keby som to nekupoval na tretiny auto by som uz asi davno predal. Tie nemecke testy spolahlivosti asi svedcia o niecom. Seriozne automobilky spravia zvolavacku a problem odstania, v Skode sa tvaria ze sa nic nedeje. Ked sa v novom aute pri volnobehu citite ako vo Forde Siera r.v. 1986, tak Vas to riadne naserie. Tolko moja skusenost. Musim to natocit a potom vlozim aj video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar,

po tretej navsteve servisu sme spolu s mechanikom hadicku smerujucu k palivovej nadrzi vypodlozili vsade kde sa dalo a zatial auto pri volnobehu nedrnci. Mam iba obavu z toho ze tato hadicka prechadza cez nosnik v tvare pismena L a do ohybu sme tu vymedzovacie penu nedostali. Inak mechanik mal vykres zo Skodovky, kde to ma vypodlozit penou. Kota bola 40cm od konca nosnika smerom k prednej casti vozidla + vyplnenie penou v motorovej casti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...