Přejít na obsah

Drnčení při volnoběhu v interieru 1.2 TSI


kysa

Doporučené příspěvky

Ako je to mozne, za mas taky cisty motor, Ja som ho mal spinavy hadam po tyzdni. Okrem toho tam pravidelne nachadzam suche rozky, minule som nasiel kost z bravcoveho kare. Zrejme macka alebo kuna mi lozi po motore v noci... Fakt tam bolo zatazko dat nejaky kryt soudruzi?

To bude nějaký návštěvník. Já by nespal. Já už mám drát ke svíčce s výměnou za sebou. Ta mrcha ho hryzla 100 km od baráku a ze soboty na neděli. Odtah je do nejbližšího servisu a oprava v PO. Já musel samozřejmě do fachy a tak mne táhl brácha na laně a k tomu pálka za kus drátu a umytí zachcaného motoru.A ten kryt je fakt za cca osm kil a fabrika, i když je to jejich sra.ka(proč by jinak dělali ten inovovaný) ZAKÁZALA, resp. nebude uznávat na reklamaci výměnu krytu za nový typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je on! Technologia kraca rychlo dopredu... high-tech... To by malo byt rovno v propekte odfotene, ze kupte auto s pytlikom! Ale viac ako pytlik ma se..rie ta retaz...

A ja som to tam nemal od vyroby a to mam 12/2010... zaujimave.

Ako je to mozne, za mas taky cisty motor, Ja som ho mal spinavy hadam po tyzdni. Okrem toho tam pravidelne nachadzam suche rozky, minule som nasiel kost z bravcoveho kare. Zrejme macka alebo kuna mi lozi po motore v noci... Fakt tam bolo zatazko dat nejaky kryt soudruzi?

Hm,tak zase soudruzi ze ŠkodaAuto ušetřili pár halířů... Co na to říct... :kol-32:

Na té fotce je motor po najetí 770 km. :kol-28: Samožrejmě dnes vypadá jinak,lépe řečeno takto (shodou okolností jsem ho dnes vyfotil,najeto 41 100 km): :kol-33:

post-32075-0-27554700-1335541389_thumb.jpost-32075-0-96364300-1335541393_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

To drnčení z prostoru spolujezdce se mi objevilo po prvních cca 500km, pouze na neutrál ale dost nahlas.. Přeskočím vyprávění o pokusech nápravy. Byly palivové trubičky u PP podběhu.. napraveno údajně originálním dodatečně Škodou vyrobeným dílem... Už mám v autě ticho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam stejny problem drnčeni na neutral na PP straně u spolujezdce. Zatim jen lehce cck po 150km to začlo klepat solidně. Mam najeto 17800,auto ma 1rok a 3měsice.Už mě potkalo snad vše přes kuny,až po vyměnu rozvodu v 12tis v lednu. Tak doufam že najdu solidni servis co mě to uděla snad rychle v ramci reklamace. Pomalu začinam uvažovat že pujde Fabka na prodej.Ale zaroven mě to mrzi protože 1.2 TSI je solidni motor skvěle jizdni vlasnostin solidni spotřeba po novych rozvodech.Ale už mě tahle reklamace asik zlomi a pujde z domu :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mam stejny problem drnčeni na neutral na PP straně u spolujezdce. Zatim jen lehce cck po 150km to začlo klepat solidně. Mam najeto 17800,auto ma 1rok a 3měsice.Už mě potkalo snad vše přes kuny,až po vyměnu rozvodu v 12tis v lednu. Tak doufam že najdu solidni servis co mě to uděla snad rychle v ramci reklamace. Pomalu začinam uvažovat že pujde Fabka na prodej.Ale zaroven mě to mrzi protože 1.2 TSI je solidni motor skvěle jizdni vlasnostin solidni spotřeba po novych rozvodech.Ale už mě tahle reklamace asik zlomi a pujde z domu :kol-26:

ahoj,dnes jsem byl v servise a drnceni na volnobech uz skoda opravuje,je to na strane spolujezdce pod kapotou v motoru,tam vedou takovy dve hadicky,myslim od palivove nadrze,dolu v takovem trichtirku,tak tam se pry da polyestyren,asi trochu nahraty a ten se potom vytvaruje presne podle tech hadicek a toho trichtirku,tak jsem to nejak pochopil,je to pry na pul hodinky,v pondeli mi to budou delat tak uvidim,napisi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jak jsi dopadl v tom servise?

ahoj

tak mam opravu za sebou a nic nedrnci,ale bylo to docela komlikovane,do toho trichtirku dali ne polyestyren,ale igelit takovej cernej,tak ho tam namckli,no zadna slava to nevypada,ale delalo to porad a nevedeli kde jeste,tak asi po 5 hodinach napsali do skody,to nevim co jim odepsali,ale pak mi volali ze to dela ventilator v palubni desce u spolujezdce,tan vymenili a je ticho,museli ho objednat a auto jsem mel az ve ctvrtek,ale ted je ticho,

jinak auto mam vyrobene 9-2010 a delalo to skoro od zacatku,nekdy ne a nekdy docela jo,ale oni si nejdriv prave mysleli,ze to je tema hadickama,ale nebylo to,pak mi jeste strikli do ulozeni motoru nejaky tuk,to me pri hrbolech dunelo,myslim ze jim skoda napsala co maji vsechno udelat na mem aute,kdyz poslali to hlaseni,jsem docela rad,dobry pristup,pak mi jeste udelali fles ridici jednotky a je to docela lepsi si myslim,pred tim to bylo zadna slava,po te uprave,ale to jeste ukaze cas,tak uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to cvrlikanie je z PP časti, dáva sa tam taký čierný kus ako píšeTibi62 sa to zatlačí úplne dolu ako sú tie trubky ,,čiený štvorec,, ak by to pretrvavalo tak otvor kapotu trosku pohýb s trubkami a je pokoj, vlastná skúsenoť, diery v meste poprípade + sport. podvozok sa to obcas ozve. Ten molitan bol tušim ako opravárenská sada.

Editováno: , autor: Andynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

ahoj

tak mam opravu za sebou a nic nedrnci,ale bylo to docela komlikovane,do toho trichtirku dali ne polyestyren,ale igelit takovej cernej,tak ho tam namckli,no zadna slava to nevypada,ale delalo to porad a nevedeli kde jeste,tak asi po 5 hodinach napsali do skody,to nevim co jim odepsali,ale pak mi volali ze to dela ventilator v palubni desce u spolujezdce,tan vymenili a je ticho,museli ho objednat a auto jsem mel az ve ctvrtek,ale ted je ticho,

jinak auto mam vyrobene 9-2010 a delalo to skoro od zacatku,nekdy ne a nekdy docela jo,ale oni si nejdriv prave mysleli,ze to je tema hadickama,ale nebylo to,pak mi jeste strikli do ulozeni motoru nejaky tuk,to me pri hrbolech dunelo,myslim ze jim skoda napsala co maji vsechno udelat na mem aute,kdyz poslali to hlaseni,jsem docela rad,dobry pristup,pak mi jeste udelali fles ridici jednotky a je to docela lepsi si myslim,pred tim to bylo zadna slava,po te uprave,ale to jeste ukaze cas,tak uvidim

ahoj

tak mam opravu za sebou a nic nedrnci,ale bylo to docela komlikovane,do toho trichtirku dali ne polyestyren,ale igelit takovej cernej,tak ho tam namckli,no zadna slava to nevypada,ale delalo to porad a nevedeli kde jeste,tak asi po 5 hodinach napsali do skody,to nevim co jim odepsali,ale pak mi volali ze to dela ventilator v palubni desce u spolujezdce,tan vymenili a je ticho,museli ho objednat a auto jsem mel az ve ctvrtek,ale ted je ticho,

jinak auto mam vyrobene 9-2010 a delalo to skoro od zacatku,nekdy ne a nekdy docela jo,ale oni si nejdriv prave mysleli,ze to je tema hadickama,ale nebylo to,pak mi jeste strikli do ulozeni motoru nejaky tuk,to me pri hrbolech dunelo,myslim ze jim skoda napsala co maji vsechno udelat na mem aute,kdyz poslali to hlaseni,jsem docela rad,dobry pristup,pak mi jeste udelali fles ridici jednotky a je to docela lepsi si myslim,pred tim to bylo zadna slava,po te uprave,ale to jeste ukaze cas,tak uvidim

Ja som bol v servise na garancke a mal som podobny problem s tym drncanim.... Vyriesili to presne ako pises.... do tej medzery medzi tie hadicky napchali cierny igelit... neni to velmi esteticke ale je to ucinne :-) uz nic neklepoce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě drnčí jak táhlo (tyčka) regulace turba,tak po výměně rozvodů něco před spolujezdcem,ale to je slyšet jen když stojím na volnoběh. Mechoš asi něco "uvolnil". My si tady s Jakubem už pěkně notujem. :D

NA volnobehu ti nedrnčí tyčka turba, to pri voľnobehu nebeží. Drnčia ti palivové hadičky v motorovom priestore - hadičky idú od motora do takého tunela - pri nádržke s chladiacou kvapalinou. Skús nimi pohýbať, drnčanie sa bude meniť. ChoD´do nejakého normálneho škodováckeho servisu, tam ti dajú takú vložku a prestane to robiť. U nás v BA to vie spraviť Porsche Interauto asi za hodinu, inde na mňa pozerali ako báger na tvrdú hlinu, že o tom ešte nepočuli. Nesúvisí to s rozvodmi a turbom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, já jsem už tady na foru dost profláklej případ. Speciálně s 1.2 TSI. :kol-28: Takže vím, že táhlo nedrnčí při volnoběhu. No a k těm hadičkám - v tom "tunelu" mám již výroby nějakou pěnu v igelitovém obalu. Dokonce jsem tady někde dával fotku. A drnčet to začalo po výměně rozvodů, tzn.že v motorovém prostoru tam nějaký mechanik s něčím hnul. :kol-46: Auto jede, tudíž to řešit nebudu, poněvadž auto není moje a majitel (firma) na to kašle. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pawouk: Zkus si zkontrolovat, jestli Ti blbci v servisu dotáhli popř. vůbec dali šrouby do pravého předního podběhu, který se oddělává při výměně rozvodů. Drnčí to pak totiž jak blázen právě z toho místa, kde popisuješ. Já, když to zjistil (při výměně pneu) tak jsem byl okamžitě z5 v servisu a strašně je seřval, jak si to jako představujou a jestli se nemám bát, aby mi třeba cestou neupadl motor nebo minimálně vana. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čierny igelit mám aj ja. Najprv som v NZ dostal nejakú modrú penu tam, ale po pár kilomteroch sa uvolnila a začalo to drnčať znovu. Potom som rýchlo zavolal do Porsche Inter Auto (BA, Dolnozemská) a behom cca. 15-20 minút som mal auto späť už s tým igelitom alebo čo to tam dávajú. Nevyzerá to dobre, ale je ticho. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...