Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
kysa

Drnčení při volnoběhu v interieru 1.2 TSI

Doporučené příspěvky

tak drnceni na volnobeh opraveno,tentokrat jinym zpusobem

Ted tam je nacpany molitan,zatim nedrnci,tak uvidíme jak dlouho to vydrzi,protoze igelitka dlouho nevydrzela

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

jo už mě taky opět začalo.. tak v únoru mam očekávat místo igelitu molitan ? OK další žrádlo pro kuny :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja keď som túto vec naposledy riešil v servise, tak mi tie hadičky poukladali v tých plastových držiakoch na iné miesta/pozície. Technik sa s tým hral asi 20 minút, ale od vtedy mám s týmto problémom svätý pokoj.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neklepú mi ale minule sme na to pozerali so znamym a strasne sa trasu na volnobeh tie hadice ale neklepu, a musel som mu vysvetlovat ze je to 4valec :D

Editováno na juraj07

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, přidávám se k tématu klepání v motorovém prostoru v místě před spolujezdcem. Myslel jsem, že opět rozvody. Po následné kontrole v servise, rozvody ok. Pak jsem si přečetl zdejší fórum a říkám si, to je ono. Tak jsem do toho prostoru hadiček narval igelitku z Lídlu (tu větší za 5 Kč:) a problém je vyřešen. Navíc je to autorizované Simpley Clever řešení, Superb v Laurinu má ve dveřích deštníky a Fábka v Tésíčku v motoru igelitku, určitě se mi bude někdy hodit...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle klepání jsem taky dlouho pozoroval, na volnoběh a ještě sem musel zastavit a po nějaký době to začalo..pomáhalo zapnout/vypnout klimatizaci. V servisu mi už pán od příjmu kouknul do motoru a vyzkoušel vliv klimatizace na přestání klepání. Potom zahejbal s nějakejma těma distančníma plastama na hadicích/trubkách. Od tý doby (asi rok) jsem s nima jednou zahejbal i já, protože to zas klepalo a už je to několik měsíců dobrý.

U tý igelitky bych se skoro bál, aby se postupem času nějak nevyklepala směrem k řemenu a nezamotala se do něj. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkusím oživit toto téma... Nám začalo drnčení u dveří spolujezdce. Stále to zkoumám, ale nějak se mi nedaří. Přijde mi, že to je pravděpodobně z kapsy, ale 100% jistý si nejsem. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Když tu kapsu zkoumám, tak její dno není pevně přiděláno ke zbytku kapsy, možná to jde nějak oddělit. Ale nerad bych něco urval, navíc všude jsou jen návody, jak demontovat komplet tapec.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeden typ drnčania v tom mieste ide z motorového priestoru, to je problém už dávno vyriešený, druhá vec môže byť jemné drnčanie od tej chrómovej páčky na výduchu klimatizácie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže to, co se jeví jako drnčení kapsy ve dveřích spolujezdce může mít původ v motoru? Snažil jsem se na toto téma hledat, ale nikde jsem to nenašel...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 14. 9. 2012 na 19:19, kaktus69 napsal:

Moje riešenie drčiacích trubiek,vložil som ich do izolacie na vodovodné trubky izolaciu natlačil zo zadu čim viac do predu.Prikladam foto.Auto r.v.10.2011.Problem pri.5000Km.Filter paliva od vyroby 6.6bar.post-74764-0-79003000-1347643038_thumb.jpost-74764-0-18841800-1347643049_thumb.jpost-74764-0-72232800-1347643058_thumb.jpost-74764-0-05998300-1347643068_thumb.jpost-74764-0-67791900-1347643078_thumb.jpost-74764-0-94694900-1347643087_thumb.jpost-74764-0-62556900-1347643095_thumb.j

Dobrý den vzpomenete si na rozměry izolace, vnitřní a vnější průměr? Děkuji Michal Tichý 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dělá vám to tohle na pravé straně spolujezde?

Mě to začalo dělat po výměně pal. filtru - takže to může být cokoli na pal. systému a pak mi škodovka ještě dělala udržbu kabelů tím že je omotali prosím izolačkou :D

klepání.3gp

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som tento problém mal už roky dozadu vyriešený, a práve predvčerom mi to začalo znovu drnčať. Našťastie približne viem, že čo to spôsobuje, takže niektorý deň posadím priateľku do auta aby počúvala, a ja následne nastavím tie potrubia tak, aby to nebolo počuť. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže to opravdu dělá blbé usazení pal. potrubí ? Já jsem se totiž objednal do škodovky aby mi potvrdili co to je  a řekli zda můj vyměněný pal. filtr je opravdu vyměněný :D
    Pač pak to budu hnát na reklamaci a výměnu/ opravu abych nic neplatil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se