Přejít na obsah

Zahrdzavene kotuce...


mondzo

Doporučené příspěvky

Zdravim,

toto by ma zaujimalo, asi pred 2 mesiacmi som menil cele brzdy na predku (kotuce, dosticky) davali mi tam nejake od Bosch. Po tyzdni mi menili aj zadne (takisto kotuce aj dosticky) - tiez by tam mali byt Bosch.

Teraz vsak priklad, auto stoji uz 3 dni, von naozaj hnusne pocasie, predne kotuce bez naznaku hrdzaveho povlaku, zadne kotuce cele s hrdzavym povlakom? Mozno sa pytam uplnu blbost, ale ako ste na tom s hrdzavym povlakom v tomto obdobi vy? Preco na mojom aute predok je uplne OK, zadok je uplne iny? Ina kvalita, vyrobok, reklamovat, kaslat na to? Dakujem za Vase skusenosti.

Mozem to skusit aj odfotit, ak by bolo treba pre porovnanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni nie su doslova hrdzave, spravi sa proste na nich ten hrdzavy taky povlak po jazde, akonahle zase idem niekde ten povlak sa samozrejme vysucha, ale proste na predku to nerobi, na zadku ano... Nie su rovnakej kvality, ako to? mali to byt od rovnakej znacky rovnaky typ, tak by to snad malo byt OK alebo nie, pojdem to este teraz odfotit... Reklamovat, akoze nie? Nestalo to lacny peniaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol si pri montazi tych novych kotucov a vies na 100% ze su to rovnake znacky. predok-BOSCH,zadok-BOSCH.+ rovnaka kvalita.

Co chces reklamovat ze mas hrdzavy povlak na kotucoch ktorí ked zabrzdis tak zmizne.

Predajca ta :smich: :smich: Nie je to dovod na Reklamaciu.

Kazdy jeden kotuc hrdzavie. Zalezi len od kvality materialu ktorí bol pouzity. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je zajímavé...

Já to mám přesně naopak... Ale když jsem se zamyslel, došlo mi, že zadní kotouče mám měněné a přední nikoli. Takže se přikláním ke tvé teorii a kvalitě - případně jiné značce a tím pádem podvodu na Tebe.

Otázka: Mají kotouče nějaké číslo nebo značku? Pokud ano, mělo by to sedět s údaji na záručním listu (pokud ho máš). Pokud nesedí, jedná se o podvod a reklamaci Ti uznat musí - a udělají to určitě rádi, rychle a potichu, ať se nerozhlásí, že mění levné díly a účtují drahé (a je celkem jedno. jestli je to servis značkový nebo ne - šidí se skoro všude)...

Takže pokud můžeš, sundej kolo a s baterkou projdi kotouč a podívej, jestli najdeš nějaké info.

Každopádně si myslím, že na funci to mít vliv nebude. Možná menší životnost destiček, ale to asi minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok fajn, ako moze byt, len mi prosim napiste ako je to s kotucmi u vas, chcem vediet vase skusenosti a ci sa takto dokazu chovat po 2-3 dnoch statia aj u vas, podla mna to normalne nie je, ale moze mat na to aj vplyv momentlane pocasie a stav na cestach... (rozdiel na fotkach je podla mna dost velky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsiml jsem u sebe ze kdyz auto necham stat a venku snezi,nebo prsi a autem nejdu 2-3 dny kotoce jsou rezave, to mas same v autobazarech kde auta stoji i dil a maji rezave kotouce, staci se jen povozit a par krat pribrzdit, a hned jsou jak zrcadlo, a ktery kotouc nerezavi tak muze byt mastný a spatne brzdy, muj nazor.....ale zaimave ze jen zadni ti zrezavely

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze vcera sme troska pojazdili, zadok brzdi, pretoze sa krasne ocistili hned po par zabrzdeniach, ale aj tak mi nejde do hlavy, preco sa tak zaserie len zadok a predok len malicko (naznaky hrdzaveho povlaku su aj tam). Asi mi zostava len zajst do servisu a spytat sa na to, ci tam isli rovnake, blocek totiz nemam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim panove tak mam uplne stejny problem, doted jsem to proste neresil bo vim, ze reznou, ale to co mam ted nechapu. :( Huci mi ty brzdy jak dive, za chvili se to rozjezdi to jo,ale mam je cerne a do toho rez. Do ted to nebylo, zeby proste jenom sul a zima dohromady to dela? Jsou fakt cerne a nejsem z toho potesen. :( Da se o koutouce nejak postarat nejaka udrzba nebo to nejde? Dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...