Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
gegner

Navigace Amundsen do Yetiho

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám dotaz s kterým si nevím rady...koupil jsem si nového Yetiho kde bylo autoradio Swing...následně jsem do něj chtěl namontovat Amundsen (Označení: 5L0035680B) jednak mi to skoro žádný servis nezvládl nainstalovat a zprovoznit, takže rádio sice funguje, ale nedrží nastavení, BT a voice control nefunguje a po vložení originál map pro Amundsen 'Označení: 5L0051236) došlo k tomu, že rádio sice chvíli jakoby něco dělalo ale ve finále mi to napíše Navigační databáze je nedostupná. Takže rádio za skoro 30K je dost k ničemu.

Dokáže mi někdo pomoct prosím??

Díky za info

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

zdravím panove,

oživim tema a kratkosti se zeptam umí tenhle novej amudnsen parkovaci kamer (videl jsem ze jo takze jak je pripojena?) a druhe umí tv tuner pripadne prehravani videa?

Dekuji 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A co tak trochu googlit??Tady aby každý servíroval přímo pod noc co?Najdeš o tom dost,stači trošku hledat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 19. 6. 2016 na 22:47, redmanb napsal:

Zdravím, mám dotaz s kterým si nevím rady...koupil jsem si nového Yetiho kde bylo autoradio Swing...následně jsem do něj chtěl namontovat Amundsen (Označení: 5L0035680B) jednak mi to skoro žádný servis nezvládl nainstalovat a zprovoznit, takže rádio sice funguje, ale nedrží nastavení, BT a voice control nefunguje a po vložení originál map pro Amundsen 'Označení: 5L0051236) došlo k tomu, že rádio sice chvíli jakoby něco dělalo ale ve finále mi to napíše Navigační databáze je nedostupná. Takže rádio za skoro 30K je dost k ničemu.

Dokáže mi někdo pomoct prosím??

Díky za info

Zdravím, vyřešil někdo to kódování a mapy? Chtěl bych vyměnit Bolero MIB za Amundsen MIB. Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koupil jsem si do Yetiho r.2012 místo stávajícího Swingu Amundsena+ Kamarád, který mi ho prodával mě upozornil, že budu muset pravděpodobně měnit rámeček kolem radia a klimatronicu. Nikde jsem o tom nic nenašel. neví někdo jak je to?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na auta s navigaci a climatronikem by měl být rámeček 5L0 858 069 L
    Ale zeptal bych se ve škodovce, já ho tam kupoval asi za 550,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky, zajedu tam, asi to bude nejlepší, stejně musím objednat i mikrofon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak rámeček i mikrofon mám, ale nastal další problém. Spojení mezi mikrofonem a samotným rádiem. Existuje nějaký originální kabel, nebo musím "jen" napojit svorkovnice na kabel podle potřebné délky?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No slušností je sdělit jak vyřešeno, zvlášť když si tady necháš radit od ostatních.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Chtěl jsem to sem napsat i s fotkami po úplném dokončení. Jinak tedy pomohl Škoda servis a ebay. V servisu jsem objednal rámeček 5L0858 069 L 1QB, vyšel na 560,--Kč. Zbytek jsem našel na ebay. Celá sada - mikrofon (3B0 035 711 B), prodlužovací kabel i všechny potřebné svorkovnice už napojené jako plug and play vyšly i s dopravou na 750,--Kč.

Editováno na K.Arno
    doplnění
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od e1.
        Začal by som hneď s tým, že prosím tu riešiť iba mapy pre Amundsen+, tj. RNS315, nie starší Amundsen, RNS310, aby sme tu nemiešali jablká s hruškami.
        Dnes som narazil na internete na túto položku: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/navigacni-sd-karta-pro-zapadni-evropu#
        Máte niekto info čo je to zač, či sú to už novšie mapy ako tie ktoré sa dávali do áut s Amundsenom+ koncom roka 2011?
        Ja mám aktuálne verziu 0038, západná Európa. Ďalej ma zaujíma či ste niekto dostali k Amundsen+ pri kúpe auta aj SD kartu na ktorej boli mapy. Ja som kupoval predvádzacie vozidlo, preto ma to zaujíma.

Totiž na internete som našiel na stránke Navteq popis na aktualizáciu Amundsenu SD kartou, ale píšu tam o tom že je treba k tomu mať originálnu SD-CDA kartu. Podľa všetkého to asi bude skôr popis pre RNS310. Inak treba Navteq pochváliť, lebo priamo na ich stránke sa dá stiahnuť aktualizácia aj pre Amundsen (cca. 4GB), aj pre Columbus (17GB) pri ktorom dokonca stačí hocjaká dostupná 32GB SDHC karta.
        Ak by som mal pôvodnú kartu, tak by som sa pokúsil tým experimentovať, ale v postupe na aktualizáciu pri Amundsen ja extra spomenuté, že treba mať pôvodnú kartu.
      • Od PTiCA
        Návod k obsluze radionavigačního systému Amundsen+ (na rozdíl od modelu Amundsen obsahuje i Bluetooth modul pro telefon)