Přejít na obsah

Navigace Amundsen do Yetiho


gegner

Doporučené příspěvky

Super díky, jen nechapu. Díval jsem se na rozdělení těch map na těch SD kartách, ale co mě střeba zaskočilo je že tam maji uvedeno ČR* * částečně. Co to znamená, že tam maji D1 a přípojne silnice a toť vše a ještě to mají zvalšť u ČR uvedené jak u východní evropy tak i západní evropy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mam amundsena+ v aute, zatim jsem jej jen zprovoznil, vyzkousel navi, nastavil radio, zatim jsem jej nekodoval. kdyz jsem zmacknul phone, tak se jen vypnul zvuk radia a to i pri zapnutem zapalovani, nenabidlo to parovani s telefonem pres BT. je to nomalni v souvislosti s tim, ze to jeste neni nakodovane pres vag, nebo je to spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Když už se tu připletla i ta Fábie...mám FII předFL a plánuju tam Amudsena..musím hledat nějaký konkrétnější typ (starší data výroby nebo novější, určitá čísla dílu) nebo jsou ty ne+ všechny stejný? Abych nekoupil rádio a zjistil, že zrovna tenhle typ nejde...

Potom mě zajímá kódování...jelikož to budu dávat do FII s CAN1.6 musí se to rádio nakódovat v nějakém autě kde je CAN2.0 nebo mi to rádio půjde kódovat i v mojí (samozřejmě použiju převodník)..řeším z důvodu, aby se mohlo rádio nakódovat na normální repro, případně dokódovat zadní repro atd..nerad bych pak měl problémy s kvalitou zvuku jako někteří zdejší členové

Třetí otázka je teda s tim příjmem...existuje tedy nějaká zaručená anténa, s kterou budu mít aspoň stejnej příjem stanic jako na obyč anténě s rádiem Dance?..nebo ne přímo anténa ale ta dvoupinová redukce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi si znova překopíruju ten dotaz do fábií..tady se asi dočkám jen toho že sem línej hledat...tyhle všechny fóra mám dávno pročtený a krom dejme tomu částečný odpovědi na kvalitu signálu rádia nejsou nikde odpovědi na zbylý dva dotazy..který jsou docela podstatný pro tuhle přestavbu a nikdo se o tom nezmiňuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

mám nový YETI 6/2013 s navigací Amundsen+ a mám problém s nastavením hlasitostí radiopřijímače. Po zapnutí rádio  hraje velmi potichu a musím ho vždy zesílit

na požadovanou hlasitost. Když rádio vypnu a hned znovu zapnu, nastavená hlasitost se udrží. Když ale rádio zapnu druhý den, je hlasitost zase malá. Např. mám

v Nastavení - Hlasitost při zapnutí - nastavenu hodnotu 12, rádio hraje na hodnotu 9 a když ho druhý den zapnu je tam hodnota 5 a rádio skoro není slyšet.

Je to normální stav nebo dělám něco špatně? Rád bych aby si rádio pamatovalo hlasitost, kterou mělo při vypnutí, tak jak to dělají všechna ostatní rádia.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

budeš potřebovat gps anténu, dále mikrofon pokud to je Amundsen+ a má v sobě HF.. potom namontovat, nakodovat... pokud máš v autě HF a Amundsen bude mít v sobě starý fw tak ještě přehrát fw aby jsi mohl ovládat telefon...

 

namontovat to umí více lidí, je tady dost šikovných... Já - Humpolec, Rolbař - Praha, Vaša - Prostějov, Cosby - Kopřivnice, Ferda25 - Strakonice... a možná i další.. napiš odkud jsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...