Přejít na obsah

Ukradeny Columbus


vrzy

Doporučené příspěvky

Maj na to spešl udělátko a tím to otevřou je to jednoduchý když víš jak ten zámek funguje.Já jsem potřeboval novej zámek volantu se spodkem spínačky a sehnal jsem celej zámek ale bez klíče a musel jsem vyndat oříšek a bych tam dal svůj a věř není to tak složitý to odemknout bez poškození.A tihle šmejdi maj spoustu fint jak to otevřít a ten nejjednodušší je vyrušit zamykací signál a pokud si neověříš že si zamknul tak že vemeš za kliku ,tak to je naprostej způsob bez násilí jak ti vyberou auto a nenechaj známky násilnýho vniknutí a pokud vyberou věci kterejch si nevšimneš že ti chybí tak budeš mít šok až dýl a to je proně dobrej náskok jak se vyhnout spravedlnosti.Tady je alespoň dobrá náplast mít auto pojištěný a nebude tě to tak trápit ale ten vztek hold bude i tak. :aggressive: Tak ať se podaří je dopadnout a pořádně potrestat.Já bych jim za to sekal ruce šmejdům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si zcela jistej, že auto bylo zamčený..vždycky to zkouším. V autě sem párkrát byl, předtím než ho vykradli, ale otevíral sem jen samotnej kufr tlačítkem na klíči. Když sme přišli k vykradenému autu, tak vše bylo zamčené kromě dveří řidiče..to je to, co právě nechápu. Jak otevřít jen jedny dveře, aniž by se centrálem otevřeli všechny ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Akorát nikdo neví, jak se do toho auta dostali. Dveře ani zámky nebyli nijak poškozený. Nějakým zbůsobem si odemkli "pouze" řidičovi dveře..což nechápu, centrál snad otevře vše ostatní ne ?

Klasika, naproti v autě sedí týpek s notebookem a nahrává si tvou frekvenci z dálkovýho ovládání - takhle jsem přišel o NEXUSE, mimojiné před 14 dny na Střížkově v garážovém stání o Columba u nové Octavie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak dnes ráno dost nepříjemné překvapení, každý den jsem zakrýval Columbuse černým hadrem a nepomohlo to.... To je pro info. Nevíte někde kde koupit ten ocelový kryt? Myslím někde v ČR? Z Holandska se mi objednávat nechce...

post-1350-0-29532600-1312961650_thumb.jp

post-1350-0-78416400-1312961707_thumb.jp

Editováno: , autor: timberland
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes ráno dost nepříjemné překvapení, každý den jsem zakrýval Columbuse černým hadrem a nepomohlo to.... To je pro info. Nevíte někde kde koupit ten ocelový kryt? Myslím někde v ČR? Z Holandska se mi objednávat nechce...

A měl jsi autoalarm a ploutev na střeše?

Editováno: , autor: jakub.facelift
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes ráno dost nepříjemné překvapení, každý den jsem zakrýval Columbuse černým hadrem a nepomohlo to.... To je pro info. Nevíte někde kde koupit ten ocelový kryt? Myslím někde v ČR? Z Holandska se mi objednávat nechce...

Ahoj všem,

rád bych se pouze zeptal na ten kryt ? Byla by možná nějaká fotka ? Ještě jsem nic podobného u nás v CZ neviděl. dík :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...