Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Střední Knírač pepř a sůl, stáří 3 měsíce a je to nějakej: Fon - Quentin, prej rodiče šampioni USA,GB,Polska a Austrálie. No má se čím vytahovat frajer. :palec2:

táák to jo :D ,ale ty šampioni nevím nevím,polsko a usa to nejde dohromady,to je každé jiná kynol.federace a jiné podmínky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střední Knírač pepř a sůl, stáří 3 měsíce a je to nějakej: Fon - Quentin, prej rodiče šampioni USA,GB,Polska a Austrálie. No má se čím vytahovat frajer.  :palec2:

táák to jo :D ,ale ty šampioni nevím nevím,polsko a usa to nejde dohromady,to je každé jiná kynol.federace a jiné podmínky ;)

No já taky nevím, ale je to napsaný v jeho papírech a všechno potvrzený. Rodiče jsem nevyděl páč matka v tu chvíly někam letěla.

Jo Kačko na výstavy se už těší mamina, ta ho má na starosti a já ho hlídám jen někdy když jede na školení nebo poradu. Jo a už se podepsal na palmě kterou mám v kanclu. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Kačko na výstavy se už těší mamina, ta ho má na starosti a já ho hlídám jen někdy když jede na školení nebo poradu. Jo a už se podepsal na palmě kterou mám v kanclu. :huh:

s tou palmou to bude teprve zacatek... koukej - tohle je vytvor temer rocniho stenete :smich:

post-31-1156753770.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu zase, ale dnes nějak nestíhám. Ty lidi nedaj pokoj :disgust:

tak to ja mam ted pohodicku - pesan pochrupuje a prcek si nandava brusle lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu zase, ale dnes nějak nestíhám. Ty lidi nedaj pokoj :disgust:

2Miha: Hezkej chlupáč ;)

Jo díkes.

2 Kačka: pes už dostává drezuru a hlavně v bytě může bejt jen tam kde je dlažba ( chodba,koupelna kuchyn) a tam nemá co ničit, jinak až bude trošku vetší, tak bude 24 hod 365 dní v roce na zahradě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vyhoda baraku se zahradou :) muj pes taky dostava drezuru, nicmene tohle zacal delat od doby co je v byte sam... si ndovedu prdstavit jaka spoust by byla na zahrade, kdyby tam dastys zustal pul dne o samote :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...