Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/17/2019 in all areas

 1. 4 points
  Je to v záruce -> tak nešpekulovat a šup s tím do autorizáku, ať ten problém řeší.
 2. 3 points
  Změny pro MR 2020  Zrušení motorizace 1,0 MPI 55kW, dočasné zrušení motorizace 1,0 TSI 81kW  Nový Black paket  Změna funkce vyhřívaných trysek ostřikovače čelního skla  Změna zadního spoileru  Odpadnutí zadních kotoučových brzd ze standardní výbavy u motorizace 1,0 TSI 70 kW, nově pouze za příplatek jako paket 1KT  Odpadnutí bočních kapes na předních sedadlech  Odpadnutí 12V zásuvky v zavazadlovém prostoru  Odpadnutí držáku multimédií ze Simply Clever paketu  Odpadnutí odhlučnění kapoty motoru  Změna nabídky barev
 3. 2 points
 4. 2 points
  Scala je ve vetsine ohledu daleko pred Rapidem. A brecet kvuli tomu, ze je nejaky dil s Rapidem shodny? I v dobach, kdy auta staly oproti platu nesrovnatelne vice, tak byl napriklad volant shodny prakticky pres cely koncern. I tady, kde to neni o vypovidajicim vzorku to bude vadit par lidem. A pokud by stalo auto o 25,70Kc vic s rozdilnym dilem, už jim to vadit nebude.
 5. 2 points
  Rozhladňa Na Ostredku (Demänovská Dolina)
 6. 2 points
  6V0 955 485 Určeno na vozy: Škoda Fabia Škoda Fabia II + facelift Škoda Fabia III + facelift Škoda Roomster + facelift Škoda Octavia + facelift Škoda Octavia II + facelift Škoda Octavia III + facelift Škoda Superb Škoda Superb II + facelift Škoda Superb III Škoda Yeti + facelift Škoda Citigo + facelift Škoda Rapid + facelift Škoda Rapid Spaceback + facelift Škoda Kodiaq Škoda Karoq Škoda Scala
 7. 2 points
  Jj kousek toho tvého odkrytého. A místo toho naprskana montážní pěna
 8. 2 points
  FL se vrátil aspoň k jedné funkcionalitě z minula, a v dokonce jsem to v informacích k FL viděl jako "vylepšení". Ale aspoň, že tak. Jinak nezavřou se automaticky po zamčení, ale jdou zavřít prodlouženým zamykacím impulsem, tj. podržení ruky na klice s keyless nebo zamykacího tlačíka DO. Stejně jdou i otevřít. Rovněž jdou minimálně od řidiče otvírat a zavírat jedním stiskem (u předFL pouze u řidiče ve verzi 4x el. okna).
 9. 1 point
  Držte se tématu!
 10. 1 point
  Videl som na mobil.de jedného času zelenú krátku fabiu po FL s motorom 2.0TSI s Golfa GTI 235k. Keď som pozeral fotky tak to bolo mám dojem asi dané do Active výbavi s motorm 1,2HTP :D . A tuším tam bol aj manuál (toto som si nie úplne istý). Cena 13000€ Podľa mňa keĎ sa môže vtesnať do VW Polo WRC edície 2.0TSi s manuálom tak prečo by to nebolo možné dať do Fabie. Keďže tieto dve autá sú generačne rovnaké aj mali rovnaké motory tak nevidím nejaký extra problém sa inšpirovať týmto autom. Myslím, že to chce ale veľa €€€€€€ a auto mať prihlásené v DE alebo PL.


© 2011 - 2019 SKODAHOME.cz | Vytvořeno s v Praze.