Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/11/2019 in all areas

 1. 9 points
  Omlouvám se za OT, ale za někým takovým radost jet, hlavně že to jede za 4,5... [emoji849]
 2. 6 points
  Vidím to stejně jako náčelník. Co je pro EU mír? Pustit sem teroristy po statisících a čekat, až nás rozložej zevnitř? Kde je ochrana hranic Schengenu? Když jsme ještě nebyli v EU, kontrolovali mám pas na hranicích jako zločincům. Dnes sem pustěj kohokoliv i bez dokladů a ještě říkaj, že na to má nárok a musíme se o ně postarat. Jaký nárok? Ono vybudovat v Evropě mír a prosperitu byla fuška. Jak se na tom migranti podíleli? Tak jaký tu maj mít práva? Ať se domáhají práv hlavně doma v teroristánově. Osobně tu o jejich pojetí práva a nároků v podobě práva saria a jiný zvěrstva nestojím. A jestli se to někomu v Evropě líbí a neváží si toho co tu máme, tak ho lituji, ale sorry, dále to není můj kámoš.
 3. 6 points
  Nove vydani slabikare pro prvni tridu... Ema ma maso... a podobne jiz nevyhovuje a bude nahrazeno. Ema ma burku. Tata je mama. Mohamed je tu doma. Greta ma pravdu.
 4. 4 points
 5. 4 points
  S tým výhľadom ACC sa mi to už stalo tiež. Keďže mám aj iné problémy týkajúce sa elektriky-elektroniky vo vozidle budem riešiť všetko naraz. Uvidíme čo nato povedia v servise.
 6. 4 points
  Tak zrovna u EV to má smysl, díky tomu se nemusí tolik vytápět celý interiér a dají se ušetřit km (idea je taková, že v interiéru bude o pár stupňů méně, ale díky vyhřívání sedadel bude posádce stále příjemně, což stojí méně energie, než vytopit interiér na vyšší teplotu). A ano, asi na každý jiné preference, já používám vyhřívání sedaček pravidelně od podzimu do jara.
 7. 4 points
  ty papírové serv. knížky taky nemají moc velkou hodnotu, to je můj názor...znám pár lidí, kteří dali někde v servisu někomu flašku a nasázeli jim do knížek tolik razítek, kolik potřebovali a nikdy tam to auto nebylo :-)
 8. 3 points
 9. 3 points
 10. 3 points
  To ja budu kupovat na jare tez nove. Zatim mam v merku Bridgestone Turanza aktualni model T005 Jezdit po meste ve stredoceskem kraji kde 2cm je kalamita taky bych volil celorocni. V Clintove pripade jezdit na celorocnich muze jen blazen. I kdyz on blazen je velkej dost kdyz jezdil na barumach. [emoji23][emoji23][emoji23]
 11. 3 points
  Tak ono je rozdíl nastavovat "hloupé" LED světlomety oproti Matrix LED světlometům (popisováno v článku).
 12. 3 points
  A to by stačilo. Nebo již má někdo zkušenosti s asistenčními systémy v produkční OIV?
 13. 3 points
  jak říká můj kolega, dvojnásobná útrata, poloviční zábava
 14. 3 points
  Chce to auto pořádně volítat, když je to tak drahý. Také jsem auta měnil rychle po sobě, ale už je mi líto peněz. Navíc teď jak jezdím s naftou za pár a ještě čistím vzduch, jak píše Motos, neber to [emoji3]
 15. 3 points
 16. 3 points
  To jo, ale mne je to nejak jedno. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] To jsou ryze prazske problemy, ktere ktere nas na vesnici netrapi. Na druhou stranu mame sve problemy, treba prumerny plat 45tis mesicne nemame. [emoji6] a prave proto nebo diky tomu nemame kolony, modre a jine barevne zony, muzu si parkovat kde chci. Taky nemame na chleba, ale to neni rozhodujici. [emoji1787]
 17. 3 points
  Ještě vydrž. Škodovka nám zatím ukázala jen modely nejvyšší řady a hlavně novinářská auta, která jsou vždy ve skvělém stavu. Počkejme si na první půlroční zprávu pro servisy, kolik lidí si bude stěžovat na zatíkání panoramy, vrzání madel a středového tunelu. [emoji23] A pak na první zimu. Už teď Columbus v zimě funguje jak jitrnice na veganském večírku... Nepočítám, že to nějak vylepšili.
 18. 2 points
  My nejlepší [emoji6][emoji6][emoji6]
 19. 2 points
  tak to udělej i rozvody ;-) @Barbossa v pohodě, cca 110 000km...
 20. 2 points
  Jasně, jenže když ty pakety jsou teď v ceně, tak se vracíš zpět na 377 900,- a nemůžeš to odečíst ještě jednou. Ona je to vlastně sleva 26 000,- z původní ceny auta s pakety, takže z 403 900,-. Z 377 900,- odečteš ten bonus, takže si na 347 900,- no a k tomu nějaká obligátní sleva kolem 5-7% pro běžného čecháčka. Takže když to vezmeš s metlou tak budeš kolem 335 000,- (záleží kolik procent člověk vyjedná), pokud dáš auto protiúčtem.
 21. 2 points
  Sabiza vede dva bordely na Teplicku a jeden šantán v Chebu. Tohle mu nese líp, jak Plačkovi manželka v králičím kozichu u Pupu. [emoji6]
 22. 2 points
  Clinta neposlouchej, od té doby co na ranveji zlomil koště a lopatu už si taky nemůže dovolit novou Octávii - než to splatí to bude ještě nějakou dobu trvat.
 23. 2 points
  No hlavně že máš sportovní podvozek a 18" kola ...dědkovatíš nebo s tím jezdíš jenom jak s hnojem
 24. 2 points
  Prej obě ruce na volantu [emoji23][emoji23] S DSG tvl spíš jedna ruka a chlebem se salámem, nebo cigárem a noha pod prdelí [emoji23]
 25. 2 points
  Na M převodovce si zapnu 2 stupeň řazení a ten už mě neřadí EKO... takže mě drží otáčky do cca 3000 a pak přeřadí na vyšší kvalt, funguje to dobře... ale manuál je manuál, když ty idioti nemají skladovky s manuálem....
 26. 2 points
  DSG je pro dementy a líné jedince, co musí mít za jízdy jednu nohu schovanou pod prdelí a v druhé ruce držet rohlík se salámem [emoji3] Proč budu vyhazovat padesát za tenhle pičus, co se stejně po čase vysype a mačkat trapný pádla, když můžu ušetřit a mít manuál, co mě baví a udělá jen to co já zrovna chci a potřebuji. [emoji6]
 27. 2 points
  No to rozhodně stačit nebude, nebo jsi tak bláhový jako politici v Bruselu a taky žiješ v bludu, že se přestanou prodávat auta se spalovacími motory a vše bude elektrické a hybridní? Nebuď naiva, ani v západních ekonomikách to bez štědrých dotací nepůjde, natožpak u nás. Tolik bezemisních aut žádná automobilka krom Tesly určitě neprodá, aby to vyvážilo ty ostatní.
 28. 2 points
  Stan to psal v tématu OIV. Je evidentní, že mají prostě jen nejprodávanější kombinace motorů. Na druhou stranu vypustit do světa jen kombíka s tím, že lift příjde v roce 2020 a nemít za něj možnost objednat nic jiného, je fakt zmrdstvo světa. Jako osobně bych čekal, že pustí 2.0 TDI 110kW s manuálem nebo s DSG a pak 1.5 TSI 110kW s manuálem nebo s DSG, ať má člověk na výběr. Teď v podstatě nemáš skoro na výběr. Což je u ŠA velký nezvyk.
 29. 2 points
  Tak už je to potvrzené, přijedeme modrým čtyřočkem.
 30. 2 points
  Si piš. Mám ji na vchodových dveřích v životní velikosti. Clinte a už měníš občanku? Zavedli jsme vám tam PID a budeš Pražák. Ještě se Stanem doladíme jízdné z New Bubu a můžem objednat novou elektrickou Škodovku.
 31. 2 points
  A on už někdo jel s OIV, že víme že nebudou fungovat ti asistenti aspoň uspokojivě? Já když kupoval FIII, bral jsem FA jako zápor, protože jsem si přečetl spoustu "rad a názoru" na internetu. Ve výsledku jsem s tím systémem spokojený a v dalším autě jej chci znovu, ikdyby to měl být příplatek... Ale to jen ukazuje, že každému vyhovuje něco jiného a bez osobní zkušenosti s daným systémem a nastavením v daném modelu to nemá cenu hodnotit.
 32. 2 points
  Paní učitelka povídá dětem: „Děti, dám vám hádanku. Je to lesní zvíře, a když mu do názvu doplníte ‚d‘, vyjde vám část těla. Co to je?“ Když dlouho nikdo neodpovídal, prozradila: „No přeci laň. A po doplnění ‚d‘ máme dlaň!“ Na to Pepíček pošeptá sousedovi: „Hned jsem věděl, že to kuna asi nebude.“ ------------------------------------------------ Paní učitelka dá dětem ve škole korunu, aby ji co nejlépe prohospodařily. Za týden se dětí ptá, jak to udělaly. Přihlásí se Anička a povídá: „Ja jsem koupila třešinky, ty jsem snědla a pecičky jsem zasadila. Ty až vyrostou, tak z nich bude stromeček s třešinkama.“ Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Jiřinka a povídá: „Já jsem koupila broskvičku, tu jsem snědla a pecku jsem zasadila. Ta až vyroste, tak z ní bude stromeček s broskvema.“ Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Pepíček a povídá: „Já jsem koupil jitrnici.“ Paní učitelka se podiví, ale Pepíček jí hbitě odpovídá: „Doma se s ní sestra pohlavně ukojila, pak jsme ji snědli, špejlí si vydloubali zuby, střívko použil táta v noci jako prezervativ, ráno jsme do ní nasrali a matka ji šla vrátit jako zkaženou no a tady máte zpátky tu KORUNU!!!“
 33. 2 points
  Pokud máš pocit, že nemusíš dávat dálková. Věru nejsou dobře nastavená.
 34. 2 points
  No, nechci polemizovat o kvalitě produktů prodávaných u TankONO, ale AdBlue určitě nemá vliv na to, jak auto jezdí na rozdíl od třeba kvality nafty. AdBlue může mít vliv jen a pouze na emise. V tom případě auto samozřejmě jezdí bez problémů.
 35. 2 points
  Zde fotky z halogenů Osram Nightbraker na OIII před FL a z Full LED na OIII po FL. Obě fotky se zcela shodným nastavením expozice, vyvážení bílé a všech dalších obrazových parametrů. Na třetí fotce je výřez ze středně vzdálené oblasti, kde je rozdíl ve světelném výkonu největší a dobře ilustruje rozdíl ve svítivosti.
 36. 2 points
  Plachty, koně a šlapky.
 37. 2 points
  Přídavné topení neohřívá kapalinu, ale je to elektrický přímotop před samotným tepelným výměníkem, respektive je až za (ve směru proudění vzduchu) radiátorem topení, tj. vzduch jde nejprve přes radiátor topení, pak přes přímotop, který okamžitě topí a během ohřívání vody zvyšuje rychlost náběhu topení jako celku, ve velkých mrazech pak kompenzuje i nedostatečně topící podchlazený motor (tato situace nastává např, ve velkých mrazech při delších klesáních se zařazeným stupněm, kdy i ohřátý motor se začne ochlazovat). Vodu v okruhu ohřívá právě až nezávislé topení.
 38. 2 points
  Tak tak, proto i vyhrivane sklo u e-up v zakladu ... vyplati se vyhrat jen okno a zadek a intros nechat studenejsi ...
 39. 2 points
  Najlepsia vec v mojom,novom aute... Ci nahradi,ved ono ho ovela predci praveze...vyhriaty interier,zohraty motor,moznost ovladat na dialku cez apku...na to sa ozaj vyhrev okna nechyta.
 40. 2 points
  Plačka si myslí, že se filtr vypaluje na klacku doma v krbu :D
 41. 2 points
  Ať žije elektromobilita...
 42. 2 points
  Včera jsem v knihkupectví viděl knížku "Jak vyřešit polovinu vašich problémů".. Tak jsem si koupil dvě, protože jsem inteligentní...
 43. 2 points
  Bechovice a jeden most mezi Prahou a Kralupami a svet by byl hned hezci... A takovy jeden most pres vltavu nekde u chuchle by taky vyresil hooodne problemu, ale to uz by clovek chtel moc...
 44. 2 points
  Jeden postreh ohladom appky Carly for VAG, diagnostika ulozenych chyb na rozdiel od Caristy ukazuje aj freeze frame.
 45. 2 points
  Ty jsi v zájmu získávání informací o nepříteli přímo na výstavě elektromobility ? Tak tam já nejdu, to by můj krevní tlak nemusel vydržet....
 46. 2 points
  😁 Zkusil jsem dálnici a ECORace max do 130 km/h. Cesta Mladá Boleslav - Dejvice po okruhu. Víckrát už tohle asi neuvidím, ale good to know 🤙.
 47. 2 points
  Pokud bys chtěl nějakou inspiraci, tak takto vypadají Costy u mě.
 48. 2 points
  To je přesně ono, jak říkal Sabiza, automobilky budou dotovat elektromobily, no resp to zaplatí většina z nás, co koupí spalováky a oni splní emisní normy a vyhnou se pokutam [emoji3]
 49. 2 points
  Konečně můžu říct, že nová Octavie vypadá dobře. https://www.garaz.cz/clanek/nova-skoda-octavia-se-konecne-odhaluje-v-plne-krase-21002900
 50. 2 points
  Chlápek strčil hlavu mezi dveře holičství a zeptal se,„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédl po místnosti plné zákazníků a řekl:„Asi tak dvě hodiny.“ Chlápek odešel, toho dne se ale již nevrátil. O několik dní později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se:„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédl po místnosti a řekl:„Asi tak tři hodiny.“ Chlápek opět odešel, a zase se toho dne již nevrátil. O týden později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se:„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédl po místnosti a řekl:„Asi tak půldruhé hodiny.“ Chlápek odešel. Holič se obrátil na svého kamaráda:„Hej, Bobe, mohl bys pro mě něco udělat ? Běž za ním a zjisti, kam jde. Stále se ptá, jak dlouho musí čekat na ostříhání, nikdy se ale nevrátí.“ Bob se za chvíli vrátí do holičství a hystericky se směje. Holič se jej zeptá: „Tak kam jde, když odsud odejde?“ Bob se na něj podívá, utře si slzy a řekne: „K tobě domů!“


×
×
 • Create New...