Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Hlavní panel


Oblíbený obsah

Ukazující obsah s nejvyšší reputací od 18.1.2019 ve všech sekcích

 1. 3 body
  Odpojením baterie z auta se samozřejmě žádné hodnoty o typu baterie nezmění. To jde změnit jen diagnostikou. Náhradní zdroj k tomu připojují proto, aby se nevynulovaly údaje z PP a čas. Zákazníkům se to nelíbilo.
 2. 2 body
  Tak uz se na tom pracuje...
 3. 2 body
  pánové, řešíte blbosti. Kdo chce, koupí si originál a kdo ne, tak koupí někde jinde.
 4. 2 body
  Ale trochu zavadejici mi to prijde a nekdo to muze spatne pochopit.
 5. 2 body
  Ceník Scala od 18.1.2019 scala-cenik_18012019.pdf
 6. 2 body
  Ja si myslim, ze zakladni motor pro Kokodaka by mel byt 2.0TSI/206kW.
 7. 2 body
  Tento problém je všude u všech automobilek i prémiových! Takže je potřeba se uklidnit a zvyknout si ;)
 8. 2 body
  Tu chybu není potřeba vymazat, ničemu tam nevadí, je to jen informace pro servis, že v minulosti byla nějaká chyba v komunikaci při monitoringu autobaterie, ale pokud by ti z nějakého důvodu vadila, můžou ti ji v servisu vymazat třeba při servisní prohlídce, když jim o to řekneš. Také si jí můžeš vymazat sám nejlevněji asi přes aplikaci Carista v mobilu a ta aplikace umí i jiné věci, např. já si přes ní aktivoval Hill Hold Assist (asistent rozjezdu do kopce), potřebuješ jen tu aplikaci nainstalovat na mobil s androidem a bluetooth modul ELM327 podporující protokol verze 1.4 za pár desetikorun z aliexpressu. Více zde: To že jsi autobaterii odpojil kvůli nabíjení, je jistě špatné, servis by měl v autě něco restartovat, jako když se dává nová autobaterie. Ale pokud budeš jezdit s vytaženým konektorem jako já, tak je to jedno, nabíjení autobaterie se nastaví na stále stejné konstantní napětí kolem 14,5 V, vypne se inteligentní dobíjení, rekuperace a SSS. Já přemýšlím, že konektor zasunu jen na servisní prohlídku nebo na měření emisí před technickou kontrolou.
 9. 2 body
  Dílenská příručka interiér ,exteriér pouze eng. D4B806DFF98-General_body_repairs__interior.pdf D4B806DFFCE-General_body_repairs__exterior.pdf
 10. 1 bod