Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

cau :).

hele ale zkousel jsem si ji virtualne postavit na strankach skodovky v tom konfiguratoru a vysla na necelej meloun. Kdybych tuhle prodal za 200000 a hned bych je slozil,tak bych to auto platil uz jen asi 5 let po 14 tisicich mesicne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau :).

hele ale zkousel jsem si ji virtualne postavit na strankach skodovky v tom konfiguratoru a vysla na necelej meloun. Kdybych tuhle prodal za 200000 a hned bych je slozil,tak bych to auto platil uz jen asi 5 let po 14 tisicich mesicne :D

Taky jsem si ji postavil a divil se, že ta cena není tak hrozná, ale ty splátky bych neutáhl :(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az za 5 let zaplatim tuhle kraksnu,tak by mohla stat uz jenom takovejch 300-400,tohle bych prodal tak za tech 130-120 a bylo by.

No, koukám máme velice podobný plán :D

No jo,jenze zase....To uz mi bude nejakejch 26 a to uz abych pomalu zacal platit spis nejakej byt,nez dalsi karu. Ta s moji momentalni financni situaci....Kdbych mel o 15 vic,tak to neresim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az za 5 let zaplatim tuhle kraksnu,tak by mohla stat uz jenom takovejch 300-400,tohle bych prodal tak za tech 130-120 a bylo by.

No, koukám máme velice podobný plán :D

No jo,jenze zase....To uz mi bude nejakejch 26 a to uz abych pomalu zacal platit spis nejakej byt,nez dalsi karu. Ta s moji momentalni financni situaci....Kdbych mel o 15 vic,tak to neresim

Ehm ehm lol Je to bida ;) btw czaw panove -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az za 5 let zaplatim tuhle kraksnu,tak by mohla stat uz jenom takovejch 300-400,tohle bych prodal tak za tech 130-120 a bylo by.

No, koukám máme velice podobný plán :D

No jo,jenze zase....To uz mi bude nejakejch 26 a to uz abych pomalu zacal platit spis nejakej byt,nez dalsi karu. Ta s moji momentalni financni situaci....Kdbych mel o 15 vic,tak to neresim

Ehm ehm lol Je to bida ;) btw czaw panove -_-

cau kolego,spravne reagujes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...