Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

To sme, ale ja bych  :prc:  lol

Prosimte ty by si porad jenom na vsechno :prc:

No, lepsi nez :ble nebo :fakac: , neeee? -_--_-

To zase jo, ale spíš by si měl makáááát. :D-_--_--_-

No v patek jen 17 hodin do jedny rano, dneska sedim asi vis kde, v rachote :(

Nj ale vykecáváš se tady na fótu.... :smich:

Si tě chtěj asi ještě užít než pláchneš..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sme, ale ja bych  :prc:  lol

Prosimte ty by si porad jenom na vsechno :prc:

No, lepsi nez :ble nebo :fakac: , neeee? -_--_-

To zase jo, ale spíš by si měl makáááát. :D-_--_--_-

No v patek jen 17 hodin do jedny rano, dneska sedim asi vis kde, v rachote :(

Nj ale vykecáváš se tady na fótu.... :smich:

Si tě chtěj asi ještě užít než pláchneš..... ;)

No, snazim se, uz to mam trochu na haku ;) Ale to az posledni tyden, tak kdyz nemusim, taxe poflakuju ;) Tak zatim, jdu pichnout kolegyni, rano vlitla s Octavkou do traktoru a ma to naky pochroumany a neco ji tam dre. Pápá lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, snazim se, uz to mam trochu na haku ;) Ale to az posledni tyden, tak kdyz nemusim, taxe poflakuju ;) Tak zatim, jdu pichnout kolegyni, rano vlitla s Octavkou do traktoru a ma to naky pochroumany a neco ji tam dre. Pápá lol

Ty s tim :prc: nepřestaneš co? :)

Tož měj se...Čao.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, snazim se, uz to mam trochu na haku  ;)  Ale to az posledni tyden, tak kdyz nemusim, taxe poflakuju  ;) Tak zatim, jdu pichnout kolegyni, rano vlitla s Octavkou do traktoru a ma to naky pochroumany a neco ji tam dre. Pápá  lol

Ty s tim :prc: nepřestaneš co? :)

Tož měj se...Čao.

Ale jooo lol Tak nakonec to byl jen urvanej plast pod naraznikem, kterej drel o kolo. Ale musel dolu a vpravo se upne urval. K tomu dira v narazniku. A kdyz sem si vytacel kola, taxem zjistil, ze ma uplne na hadry spinaci skrinku...prej jim to kdysi chteli vykrast, ale ze taky lomcovali s timhle, nevedela, mazec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dost, ze me taky po douhe dobe zdravis lol sem si musela zapnout CAPS LOCK aby jsi me registroval :smich::smich::smich::smich:

to víš už mám slabší zrak :smich::smich::smich: strašně se klepu, bílý mě teče ušima a už vůbec nevím co bych komu provedl, to mě točí nejvíc, pos*at se z toho můžu :smich::smich::smich:lollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš už mám slabší zrak :smich::smich::smich: strašně se klepu, bílý mě teče ušima a už vůbec nevím co bych komu provedl, to mě točí nejvíc, pos*at se z toho můžu :smich::smich::smich:lollollollol

a ja zas trpim schyzofrenii lol , ze mi stale nekdo neco osobniho prebira :D , aniz bych na to uz mela narok :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja zas trpim schyzofrenii lol , ze mi stale nekdo neco osobniho prebira :D , aniz bych na to uz mela narok :smich::smich::smich::smich:

Tak to je taky léčitelný, sejdem se u MUDr.Doc. Chocholouška c.s.c. ;)-_--_--_- celočalouněný pokoj, třikrát denně skotský střik a služebnictvo se bude procházet v bílých pláštích po zahradách - luxus největší -_--_--_-:smich::smich::smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, pak už zbývá Macocha , Nuselák a nebo zastřelit - ale ten luxus láká :smich::smich::smich:lollol

ale dobrovolne me tam nikdo nedostane, dyt co si tady lidi beze me pocnou :smich::smich::smich::smich::smich: ja su stred sveta lollollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale dobrovolne me tam nikdo nedostane, dyt co si tady lidi beze me pocnou  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:  :smich: ja su stred sveta  lol  lol  lol  :smich:

no vidíš na to sem zapoměl :o:o:o:wallbash::doh:smich::smich::smich:lollollol třeba Tě k netu ještě pustí ;)-_--_--_-

Editováno: , autor: Borg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...