Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ahoj.to jsi se teda měla

tady Petrik. mamka sla ted varit. jo jo meli jsme se bajecne, strejda se o nas hezky staral a dokonce si vyslech co nas vse trapi, teda hlavne maminku :smich::smich::smich::smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to víš už se mi tam kreslí ten čtvrté křížek na hrbu, navíc su už nemocné a honím se za mladéma , pak se nediv že zapomínám :smich::smich::smich::smich:lol

kua dyt si me nedavno rikal, ze mas tu staru kamaradku ale meno si uz nepametaju :smich::smich::smich::smich::smich: tak jakepak mladice - ty snad byli jen na te diskotece, ne?? :smich::smich::smich:lol jo ja zapominam - ja su to mlade a ty to stare a rozumne :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua dyt si me nedavno rikal, ze mas tu staru kamaradku ale meno si uz nepametaju :smich::smich::smich::smich::smich: tak jakepak mladice - ty snad byli jen na te diskotece, ne?? :smich::smich::smich:lol jo ja zapominam - ja su to mlade a ty to stare a rozumne :smich::smich::smich:

vono je to jedno jestli neslóží paměť nebo zrak, ve výsledku je to stejný - hlavně že zůstáváme při smyslech a nemáme růžový brejle a stačí nám ta.... no ... jak se to jen jmenuje .... jooo pohlavní svěžest na ty zástupy lollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to sme cestou přibrali ještě její kámošku a sestru lollollollol:smich::smich: no hold Hrobeso lol:palec2:

no jako hlavne ze si tvrdil, jak ta co je doma je pro tebe vsechno - chlipniku :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vem na to ten noooo.... jak se to.... jen jmenuje .... jooo chrom to je :palec2::smich:lol

sem si koupila od tamanu (vyborna zelenina :smich: ) imitaci chromovych prouzku - shit - sem to nemela lepit vterinakem, ale kanagonem, to by drzelo lip :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě je to jasné jsem o tom skálopevně přesvědčen i to že Ti to všichni věří lollol-_--_-

este aby neverili, bych jim pak ukazala kde je pravda - neveris - tahni smejde :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...