Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Hele nevíš kdo byl v chabrech s tou stříbrnou Oktou, se zelenym podsvicenim?

ježiš mluvil jsem s ním,mám pocit že byl odkud si z jihu Čech myslím,že má nick Radek a ještě cosi za tím

Cay uchylaku mladeznickej :-) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste sem zapomel zadni plato a do nej repra.

Co chystas za zesik a SW ?

Magnat The Rock 400, a RF SW. Jen tak jako jen z lehka. :D

Jasny ... ja zesik jeste nevim a SW Rainbow Hammer ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevíš kdo byl v chabrech s tou stříbrnou Oktou, se zelenym podsvicenim?

ježiš mluvil jsem s ním,mám pocit že byl odkud si z jihu Čech myslím,že má nick Radek a ještě cosi za tím

Já ze viděl jeho svatostánek v mimoni ale taky sem si nevzpoměl na nick a zda je vubec v klubu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste sem zapomel zadni plato a do nej repra.

Co chystas za zesik a SW ?

Magnat The Rock 400, a RF SW. Jen tak jako jen z lehka. :D

Jasny ... ja zesik jeste nevim a SW Rainbow Hammer ;-)

Myslim ze me 200W do hlavy mi bude stacit.. :D a RF nejspis PL2-112. No ale známe to.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste sem zapomel zadni plato a do nej repra.

Co chystas za zesik a SW ?

Magnat The Rock 400, a RF SW. Jen tak jako jen z lehka. :D

Jasny ... ja zesik jeste nevim a SW Rainbow Hammer ;-)

Myslim ze me 200W do hlavy mi bude stacit.. :D a RF nejspis PL2-112. No ale známe to.... :)

Jo zname ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ze viděl jeho svatostánek v mimoni ale taky sem si nevzpoměl na nick a zda je vubec v klubu..

Myslím že je v klubu ,ale na 100% si jistej nejsem -_--_--_--_-

Tak nejak divne na me koukal, ale asi to bylo tim ze sem mu fotil auto, asi me nepoznal a byla tam i ta jeho dcera nejspis to teda je dcera.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze me 200W do hlavy mi bude stacit.. :D a RF nejspis PL2-112. No ale známe to.... :)

u mne se taky bude dolaďovat muzika ,ale ještě chvlku musí vydržet teď jsou na řadě kapku jiný věci,ale taky se to už blíží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze me 200W do hlavy mi bude stacit.. :D  a RF nejspis PL2-112. No ale známe to.... :)

u mne se taky bude dolaďovat muzika ,ale ještě chvlku musí vydržet teď jsou na řadě kapku jiný věci,ale taky se to už blíží

No já buď vyplodim přez zimu RS zadeček, nebo hudbu, ale nejdriv musim poplatit dluhy co sem si nadelal... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já buď vyplodim přez zimu RS zadeček, nebo hudbu, ale nejdriv musim poplatit dluhy co sem si nadelal... :unsure:

no mě už se nějaké "zátěže" podařilo zbavit ale pár upraviček se už realizuje a chystá a další ještě budou následovat ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě už se nějaké "zátěže" podařilo zbavit ale pár upraviček se už realizuje a chystá a další ještě budou následovat ;)-_-

No já nevim čeho bych se zbavil, bo mám auto doslova prošpikováno elektronikou... :smich: Leda tak na sobe, ze bych trochu ubral.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zname ;-)

Me ale jeste ceka extrení uprava na RSo, to ty už máš za sebou. :smich:

jj :-) i kdyz upravy se chystaj ... ale to az budou nejaky chechtaky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim čeho bych se zbavil, bo mám auto doslova prošpikováno elektronikou...  :smich: Leda tak na sobe, ze bych trochu ubral..  :D

myslele jsem zátěž jako dluhy - auti vyplaceno , atd. ;)

Aha, no tak to já to mám ještě doooost těžký, sem myslel třeba že si vyměnil spolujezdce za lehčího.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...