Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Nebo fru fru viď... :D

toz budes jirik a je to - uz takhle vas tu je plno jiriku - jeden je zlaticko, druhej tatka a ty budes tuti fruti :p jo a ctvrtej je bracha KAMARADE :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a safra na to sem zapomněl :huh:lol:smich::smich::smich: njn už su ten starší a rozvážnej lol

a nezapomen to poradne osolit :smich::smich::smich::smich::smich::smich: ses starsi, ale ja sem vic KAMARADE lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sem dopad ted jde jenom o to jestli dobre nebo spatně. :D

v klidu KAMARADE lol pokud budes na me strane, pak bud naprosto v klidecku :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si tu moc nevyskakuj, bo si tu ani neskrtnes :smich::smich::smich::smich::smich: tes se tes KAMARADE lollollol:smich::smich::smich:

njn sem zas zapomněl ta skleróza je sfině, dyť Ty máš prsty ve všem , si mě určitě blikla s monitorem :huh: teda to je fakt kudla do zad KAMARÁDKO lollollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sem dopad ted jde jenom o to jestli dobre nebo spatně.  :D

v klidu KAMARADE lol pokud budes na me strane, pak bud naprosto v klidecku :smich::smich::smich::smich:

Já sem dycky na svý straně. Ale s tim KAMARADEm, sem to nejak nepochopil asi si budu muset ty vase dve stranky s Diablem procist znovu.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn sem zas zapomněl ta skleróza je sfině, dyť Ty máš prsty ve všem , si mě určitě blikla s monitorem :huh: teda to je fakt kudla do zad KAMARÁDKO lollollol:smich:

ja muzu i za to ze ses narodil, ano to souhlasi KAMARADE :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem dycky na svý straně. Ale s tim KAMARADEm, sem to nejak nepochopil asi si budu muset ty vase dve stranky s Diablem procist znovu.. lol

to chapou jen ti vyvoleni :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...