Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Já sem dycky na svý straně. Ale s tim KAMARADEm, sem to nejak nepochopil asi si budu muset ty vase dve stranky s Diablem procist znovu.. lol

Jaký dvě stránky ? to se veřejně neříká blázníš, raději po sms moh by to někdo číst lollol:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha no tak ja tomu nechám radši volnej průběh, vono to nějak dopadne...

no kdybychom vedeli jak, tak ten dej zkratime, ale ono to jeste neni ani z poloviny za nami :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn už su starší a nemocnej, pořád mě někdo ubližuje, ještě že při mě stojíš KAMARÁDKO lollollol:smich:

o me nikda neprijdes kamarade, ale opovaz se nekdy rikat neco co ja nepovazuji za pravdu - si skoncil KAMARADE lollollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) Jakpak se mame ?

dobre, ted sem byla venku s kamosem co prijel z holandska tak em neco dovezl a jeho bracha a jeho marny pokusy - sem se chlamala, takuze naprosta pohoda lol co ty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně to by ani jinak nešlo, by to moh brát někdo osobně však víš :smich::smich::smich:lol

to neni mozna ze by si tady nekdo neco mohl brat osobne KAMARADE?? co ty sis tu kdy vzal osobniho?? :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim to by k tomu musel mit i nekdo desifrovaci klic, nebo se priblizit vasemu vesmíru.... :smich:

KAMARADE od toho tu mas nas, my jsme ten klic :smich::smich: muj vesmir je vzdaleny, a je jen muj lollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...