Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Nevim tam to naznám já být z Marsu, velmi nehostina a drsná planeta jen pro tvrďáky.. :D

my byt krehke stvoreni ne drsna natura lol my vam varit, vy nas chranit :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na venek, ale když to nikdo nevidí, tak to máme co dělat aby jsme se zachránili samy. lol

njn, ale nemuze byt vse tak jak se na prvni pohled zda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to moc daleko, navic 11.11. maj nasi vyroci..  :unsure:

me se k tomuhle datu vaze taky vyroci a hned dve :D:(, ale jakozto inventar hold jedu -_-

Spatny na tom je ze kdo zavaha nejede, vim jak to bylo minule. Pozdne prichozi byli zbytecne nasrany...

Navíc mě čeká v listopadu STK, bude to náročný...

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja sem prvni besidku rekla, ze jedu snad tri dny pred konanim, a to jeste za podminky ze budu s bauim na pokoji - jo to byl srandy kopec :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude treti a v te dobe VIP jsem nebyla, ale panove i damy byli naprosto uzasni ty dva dny az na tu cestu z5 mam v pameti, pac takovou partu lidi sem fakt jeste nikda nepotkala :) mam je rada ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude treti a v te dobe VIP jsem nebyla, ale panove i damy byli naprosto uzasni ty dva dny az na tu cestu z5 mam v pameti, pac takovou partu lidi sem fakt jeste nikda nepotkala :) mam je rada ;)

Hmmm, ja si hlavně vždycky za nickem udělám zhruba obraz toho člověka co píše na foru a tak, ale když se s nim pak sejdu live tak zjistim ze sem ho totalne neodhadl. :D Navic zatím byli všihni naprosto normální lidičky dooost v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tj jako priklad bych mohl uvést Borga a treba Spidi-ho, ale ten je totálně svůůj.

spidak je naprostej unikat - kdo nezna osobne o mnoho prichazi :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...