Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Čuste.letím do té zimy.No už jsem si doma i přitápěl

no to mate vyhodu rodinneho baraku... my tu jeste nemame napusteny ani stoupacky, aby jsme si mohli zatopit :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aź na besídku co? Nebo bude lení rally? :D

mam az moc v pameti prvni besidku a hlavne to pocasi co bylo... i na zimakach sem dostala hodiny, takze spis jen zimni rally bude lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aź na besídku co? Nebo bude lení rally?  :D

mam az moc v pameti prvni besidku a hlavne to pocasi co bylo... i na zimakach sem dostala hodiny, takze spis jen zimni rally bude lol

No mám strach že to nebude vo moc lepší, abych už si nevzal letní gumy až pojedu z Plas.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha chyba, to bude únava. :smich:  :smich:  Ale i když vzorek to má dobrej... lol

mno ja a vzorky na mych pneu jsou taky dobry :disgust: nicmene tady po praglu, kde moc snehu nebyva to snad jeste jednu zimu vydrzi... ale letnaky uz pujdou vymenit na rok 2007... tri sezony na nich si myslim ze stacily lol

Editováno: , autor: Katka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zase tady, musel na chvíli vypadnout k šéfový  ;) . Když jsem u nás ráno viděl teplotu začal jsem uvažovat o zimním obutí  :disgust:

ja teda prezouvam az v listopadu pac zimaky mam u maminky :D ahoj Petul -_-

Ahoj Kačko. To bylo zatím myšleno jen ironicky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to bylo na tebe, pac tu jsi jen ty :D jak se mame pri tom tfuj pocasi???

No třeba se ostatní taky schovávaj. :D

No k věci, počasí je fakt na draka, navíc říkali v radiu ze nejakej šílenej Meteorolog, rikal ze bude zejtra na horach snezit. :unsure:

Ale když pomineme počasí, tak se mám v celku obstojně akorát se mi do tý zimy nechce vstávat. :angry:

Alpy 10 cm sněhu :dohkol100 některé silnice uzavřeny a sjízdné jenom s řetězy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja a vzorky na mych pneu jsou taky dobry :disgust: nicmene tady po praglu, kde moc snehu nebyva to snad jeste jednu zimu vydrzi... ale letnaky uz pujdou vymenit na rok 2007... tri sezony na nich si myslim ze stacily lol

No zimáky sem koupil s kárkou, sou celkem dost solidní. A letňáče mám nový i s koulama. :D

Jedeš do Plas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zimáky sem koupil s kárkou, sou celkem dost solidní. A letňáče mám nový i s koulama. :D

Jedeš do Plas?

no kryje se mi to s praci... a dotoho jeste asik budu muset navstivit moravu - jeden dn a tri mista na kterych bych mela byt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstávat a cvičit bando  -_-  -_-  -_-  -_-  budíčééééék

:disgust: mě se nechce z vyhřátého klobouku ;) čágo a dobré ráno všem :D-_-

Bre ranko mladezniku !!! -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...