Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

....proste to nekde saje  :(

Hmm nesnášim takovýhle závady...

Já mám taky jednu mooooc kráásnou závadu, ale zatim neovlivnuje chod vozu, tak po stojce u mistra Garnyho, zatim neresim.

OT: Ale to budou určitě upíííííři.... :D

Garny mi vlastne delal tu prvni opravu, vymenil lambdu, a pomohlo to, na dva dny, aspon mi to tak prislo :) Jenze pak to zaclo nanovo :(

Upir sem sam, ale v aute zadnyho nevozim. A vlkodlak uz taky, 2. v klanu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upir sem sam, ale v aute zadnyho nevozim. A vlkodlak uz taky, 2. v klanu ;)

Nj ale terba v aute jezdus jako vlkodlak a auto mas Upira s feratu. :D

No je fakt, ze jezdim rad v noci lol Ze bych ted byl chudokrevnej a auto blblo? :D

Covece neco na tom bude a uz ses dost hubenej asi hodne vysatej, zkus to pujcit prituli treba to bude OK. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upir sem sam, ale v aute zadnyho nevozim. A vlkodlak uz taky, 2. v klanu ;)

Nj ale terba v aute jezdus jako vlkodlak a auto mas Upira s feratu. :D

No je fakt, ze jezdim rad v noci lol Ze bych ted byl chudokrevnej a auto blblo? :D

Covece neco na tom bude a uz ses dost hubenej asi hodne vysatej, zkus to pujcit prituli treba to bude OK. :D

To je napad, mohlo by to pomoct, ta ma kilo vic jak dost ;) Akorat nema ridicka, no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes to jde ale vcerejsi den byl hodne pekelnej

jo to byli ještě dozvuky s těma noťasama jo?No mě se včera podařilo po bezmála tříhodinovým maratonu na registru vozidel zapsat kolca do TP a mimo jiné i ukončit leasing -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes to jde ale vcerejsi den byl hodne pekelnej

jo to byli ještě dozvuky s těma noťasama jo?No mě se včera podařilo po bezmála tříhodinovým maratonu na registru vozidel zapsat kolca do TP a mimo jiné i ukončit leasing -_--_--_-

copak jsi zapisoval za kola??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej,takze to jako nemuselo prochazet zadnou technickou kontrolou,nebo zkouskou jo?

Proste jen tady mate 50 a tohle mi tam dopiste ???

jj tak nějak, na tom typovým listě byli nějaký žblepty o nějakým schválení ministerstvem dopravy atd. třeba na tažný zařízení a podobný věci tam už to myslím potřeba je.

Ale to jinak byla pohoda, čekal jsem větší odpor,ale nic prostě sem zaplatil správní poplatek a šmitec :palec2::palec2: ani na uřednici co mi vyřizovala přepis auta,tak mi dokonce sama doběhla ke druhé přepážce kde se měly řešit ty kola a nemusel jsem ji ani :prc: ikdyž tahle byla dost dobrá ;)-_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...