Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Borgi, už máš na autě ty špígly?

Zdar jak sviňa Franku -_--_--_--_--_-

ještě nemám , bo čekám na materiál na povrchovou úpravu :palec2: a něco ještě pak zabere čas na realizaci povrchovky , ale bude to pak nářez ;)-_--_-

a jéjej co se to chystá ;)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borgi, už máš na autě ty špígly?

Zdar jak sviňa Franku -_--_--_--_--_-

ještě nemám , bo čekám na materiál na povrchovou úpravu :palec2: a něco ještě pak zabere čas na realizaci povrchovky , ale bude to pak nářez ;)-_--_-

A ani jsi nezkoušel, jak to vypadá na voze v tom chromu?

Stihneš to do besídky? Jsem zvědavý jak sfiňa, řekl bych, že to bude 1.octa s M5kama :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ani jsi nezkoušel, jak to vypadá na voze v tom chromu?

Stihneš to do besídky? Jsem zvědavý jak sfiňa, řekl bych, že to bude 1.octa s M5kama :palec2:-_-

no abych řek pravdu nezkjoušel kromě snad jen přiložení vedle origo zrcátka k auti, a navíc já ten chrom tam nechci , to je na mě moc velká plocha nikdyž se to s tou stříbrnou má tendenci kapku ztrácet,ale s novou povrchovkou na špíglech budou postuzpně pokračovat i některé interiérové věci které vy měli dostat stejný povrch, akorát to bude kapku finančně nákladnější -_--_--_--_-

ale pokud se nic závažného neuděje do besídky to snad stihnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no abych řek pravdu nezkjoušel kromě snad jen přiložení vedle origo zrcátka k auti, a navíc já ten chrom tam nechci , to je na mě moc velká plocha nikdyž se to s tou stříbrnou má tendenci kapku ztrácet,ale s novou povrchovkou na špíglech budou postuzpně pokračovat i některé interiérové věci které vy měli dostat stejný povrch, akorát to bude kapku finančně nákladnější -_--_--_--_-

ale pokud se nic závažného neuděje do besídky to snad stihnu

:specool::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...