Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

To je samej Zdenda tady a pívo mi nikdo nedonese.... lol

ale ta jeho A4 je opravdu nádherná, to se musí nechat :palec2:

a jo na tech obrazcich je i auto, a ja furt ze to posila kvuli tem peknym slecnam -_-

slečny? kde? já tam vidím jenom nádherné auto...

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jednou dík za dnešní help kubo..

neni zac...kdyz umim, rad pomuzu....

jj, skvela práce.. jsem rád že se přiučím.. něco..

prvni rada je, zakladem je pivo...vzdy pred praci... ale to uz sis asi vsimnul...

jj, to sem si všiml...:) výsledek -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jednou dík za dnešní help kubo..

neni zac...kdyz umim, rad pomuzu....

jj, skvela práce.. jsem rád že se přiučím.. něco..

prvni rada je, zakladem je pivo...vzdy pred praci... ale to uz sis asi vsimnul...

jj, to sem si všiml...:) výsledek -_--_-

ono totiz pivo bystri mysl... jen se mi to jeste nepodarilo vysvetlit policajtum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit s pneumatikama, dneska mi volal známej a mám možnost koupit nový Barum Polaris, vím že to není nic extra, ale chce 800,- za kus. Takže je to super a stejně je hned sjedu jako každý, ale je tam problém, že jsou to 91T, hmotnost je v pohodě, ale ten rychlostní index mě trápí, T je do 190, já mám v techničáku V čili do 240. Může to být nějakej problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit s pneumatikama, dneska mi volal známej a mám možnost koupit nový Barum Polaris, vím že to není nic extra, ale chce 800,- za kus. Takže je to super a stejně je hned sjedu jako každý, ale je tam problém, že jsou to 91T, hmotnost je v pohodě, ale ten rychlostní index mě trápí, T je do 190, já mám v techničáku V čili do 240. Může to být nějakej problém?

No vzhledem k tomu jak jezdíš bych šel do indexu V ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po dálnici zasse tak moc ne, spíš jezdím po státní směr Brno - Svitavy a pak takových 15 kiláků vesnicama a pak se potřebuju vyškrábat na jeden šílenej kopec, kde se ani nesype ani nic. Měl jsem Michelin Ultra grip 6 a s těma nebyl problém, myslíš že s polarisama bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...