Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no po dálnici zasse tak moc ne, spíš jezdím po státní směr Brno - Svitavy a pak takových 15 kiláků vesnicama a pak se potřebuju vyškrábat na jeden šílenej kopec, kde se ani nesype ani nic. Měl jsem Michelin Ultra grip 6 a s těma nebyl problém, myslíš že s polarisama bude?

UG6 jsou uplne z jinyho sveta nez Polarisy. Mival jsem nekolik Barumek, hlavne teda letni, a dobry, ale zrovna Polarisy mezi dobry rozhodne neradim, UG6 jezdim uz treti zimu a naprosta spokojenost. A z cest na Sumavu, kam sem ja s Octou s tezkou prdeli vyjel a ostatni s Focusama a podobnejma na Polarisech ne, jsem se presvedcil, ze nikdy. Takze osobne bych volil UG6 nebo lepe UG7, at stojej co stojej. To radsi nebudu chvili zrat ;) Nic jinyho auto a silnici nespojuje -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je samy dobry vecer, chce to poradnou akci...nejake poradne tema....napadaji me same zvrhlosti, tak treba, kdo mel nekdy v posteli zrzku ???

Ked sa pytaš ostatnich,ty si ju už mnel???

nemel, a vypada ze uz nikdy mit nebudu :D

Duvod???

ja uz mam vybrano...a zrzka to neni.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hovádko nejsem, neboť jsem měla náročný týden a dospala jsem to v době, kdy to šlo. Odpovídat na tvůj dotaz mohu - ne, zrzku jsem v posteli opravdu neměla a ani to nemám do budoucna v plánu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...