Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi.

"Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen."

"Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!"

Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku.

"Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) Ahoj Kaci jakpak se mas ?

velmi dobře, odpočatě, spokojeně, prostě jsem šťastná jak blecha :) a co u tebe?? muzika v auti už je kompletní??

Nene .. no na 90% uz je kompletni. Ted uz jen cekam na subwoofer. Bohuzel nikde neni ten co ja chci. Nebo takhle, sw jako takovej by byl ale origo bedna neni. Takze cekam. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene .. no na 90% uz je kompletni. Ted uz jen cekam na subwoofer. Bohuzel nikde neni ten co ja chci. Nebo takhle, sw jako takovej by byl ale origo bedna neni. Takze cekam. ;)

a s rádiem naprostá spokojenost?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene .. no na 90% uz je kompletni. Ted uz jen cekam na subwoofer. Bohuzel nikde neni ten co ja chci. Nebo takhle, sw jako takovej by byl ale origo bedna neni. Takze cekam.  ;)

a s rádiem naprostá spokojenost?? :)

Jojo ... uz ted to hraje super ... s tim co tam bylo pred par mesici to neni srovnatelny, ukazu az bude neco v MB. Docela uz bych neco naplanoval ;-) A posedel. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...