Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

............klucí umírá mi pejsek a já mu nemůžu pomoct.......................................................................................................................................strašný ta bezmoc

ja uz tohle mam za sebou - hnusny pocit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............klucí umírá mi pejsek a já mu nemůžu pomoct.......................................................................................................................................strašný ta bezmoc

Ahoj Jiriku, tak to je mi lito :(:( Taky jsme si to nedavno s Petou vytrpely :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............klucí umírá mi pejsek a já mu nemůžu pomoct.......................................................................................................................................strašný ta bezmoc

ja uz tohle mam za sebou - hnusny pocit :(

to je ta fenečka co čeká mimina.........................má totální selhání ledvin................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ta fenečka co čeká mimina.........................má totální selhání ledvin................

:( tak to je mě moc líto, páč jsem se na ty štěnátka těšila :( život je někdy hodně krutý <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kampak presneji ? Copak tady budes robit ?  ;)

do turnova pro nejaky veci ;)

;););)

tak ze bych skocil do jablonce na kavu lol

No se muzem dohodnout a hodit rec. Pripadne do Turnova to mam co by kamenem dohodil. Otazkou jen je kdy tu budes a jestli nebudu nekde v ... ;-) Vis kde ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kampak presneji ? Copak tady budes robit ?  ;)

do turnova pro nejaky veci ;)

;););)

tak ze bych skocil do jablonce na kavu lol

No se muzem dohodnout a hodit rec. Pripadne do Turnova to mam co by kamenem dohodil. Otazkou jen je kdy tu budes a jestli nebudu nekde v ... ;-) Vis kde ? ;)

ja tam budu kolem 17 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kampak presneji ? Copak tady budes robit ?  ;)

do turnova pro nejaky veci ;)

;););)

tak ze bych skocil do jablonce na kavu lol

No se muzem dohodnout a hodit rec. Pripadne do Turnova to mam co by kamenem dohodil. Otazkou jen je kdy tu budes a jestli nebudu nekde v ... ;-) Vis kde ? ;)

ja tam budu kolem 17 ;)

A kdy ? Kterej den ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...