Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Jinak nekdo mi pred barakem projel necim po kapote,takze mam slic pres celou kapotu a na ty modry je docela MALO videt. Fakt ty vole,sekat ruce.....

No tak někoho takovýho při něčem chytit,tak ho na místě rozšlapu jak štěnici,by po něm zbyl akorát otisk na zemi.Sem vezl Henslíkovi nějaký věci a během pul hodiny zmizely komplet chromovaný čepičky na kolech - nevím co si tím pomohli 13 Kč stojí jeden - lidi sou někdy až neuvěřitelně tupí :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo,jako vzdycky podzemni garaz zase narvana....Prijet takhle po ty 7,kdyz se toci sichty,to je smrt. V 15 uz je tam tak 1/10 aut....

no to už taky znám <_< zvláště pak když se najde ještě vpár umělců kteří parkují s jedním autem na dvou místech :doh

Ahoj všichni, tak jsem se taky stavil na jedno -_-

S těma garážema - neni nad vesnici ;) Kam to píchneš, tam to stojí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo,jako vzdycky podzemni garaz zase narvana....Prijet takhle po ty 7,kdyz se toci sichty,to je smrt. V 15 uz je tam tak 1/10 aut....

no to už taky znám <_< zvláště pak když se najde ještě vpár umělců kteří parkují s jedním autem na dvou místech :doh

Ahoj všichni, tak jsem se taky stavil na jedno -_-

S těma garážema - neni nad vesnici ;) Kam to píchneš, tam to stojí. :D

To jo no.....ale dneska malo kdo dela jeste na vesnici......takze v tom meste te to v ty praci stejne nemine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kačko co to je za soplíka? nová corsa?

jj, to je moje červená karkulka - třídveřák 1.4 :) sem se do ní zamilovala, jak mě jí přivezli na veletrh lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...