Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

taková Zafira OPC to je slušné svezeni s rodinným vozítkem lol

jj, OPC jsou good :D

OPC jsou mozna good ale RS6 ci RS4 od Audinky je jiny kafco ! Fuj SOPL !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OPC jsou mozna good ale RS6 ci RS4 od Audinky je jiny kafco ! Fuj SOPL !!!

ty seš hold koncernovej lol mě se zas Oplík líbí, páč má úžasné linie a jak sedí v zatáčkách - parááááda lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OPC jsou mozna good ale RS6 ci RS4 od Audinky je jiny kafco ! Fuj SOPL !!!

ty seš hold koncernovej lol mě se zas Oplík líbí, páč má úžasné linie a jak sedí v zatáčkách - parááááda lol:p

Si ze me delas srandu ? Linie ? Podivej se na tu palubku nebo spis stredovej panel a pak rychle hledej cestu na toaletu kol9 A jak prosimte sedi v zatackach ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobrá středovej panel je na hovno, to sem vytkla hned jak sem to viděla lol nicméně linie mám na mysli to jak je zpracováno desingově z venčí :) v zatáčkách to sedí perfektně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobrá středovej panel je na hovno, to sem vytkla hned jak sem to viděla lol nicméně linie mám na mysli to jak je zpracováno desingově z venčí :) v zatáčkách to sedí perfektně ;)

Designove z venci se mi libi snad jen zafira ... a to jen OPC jinak je to hnus velebnosti :disgust:

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Designove z venci se mi libi snad jen zafira ... a to jen OPC jinak je to hnus velebnosti :disgust:

zafira je taková nevýrazná ;) hnus pro tebe, líbivost for me :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Designove z venci se mi libi snad jen zafira ... a to jen OPC jinak je to hnus velebnosti  :disgust:

zafira je taková nevýrazná ;) hnus pro tebe, líbivost for me :p

No jo no .. ja chapu ze kdyz nekde delas tak to nemuzes hanit !!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no .. ja chapu ze kdyz nekde delas tak to nemuzes hanit !!! :D

ne tak doslova Mišul ;) ta corsa je fakt pěkná :p jediné co neumím vypustit z úst tak je chvála na chevrolety :smich: ale to za mě dělá kolega, který má v lhaní praxi :smich:lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no .. ja chapu ze kdyz nekde delas tak to nemuzes hanit !!!  :D

ne tak doslova Mišul ;) ta corsa je fakt pěkná :p jediné co neumím vypustit z úst tak je chvála na chevrolety :smich: ale to za mě dělá kolega, který má v lhaní praxi :smich:lol:p

No jako chevrolet je trosku nekde jinde nez SOPL. A tim jinde myslim ze je na tom mnohem lepe. Bohuzel na nas trh se dostavaj jen sracky !

post-31-1159253969.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...