Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

nicméně všechny telefonáty vyřizuji z pelechu - to sedí :p a včelička bude tak za dvě hodinky lol jak já se těším :smich:

hehe, nic jineho se nedalo cekat :D

jo tak to bude boj na ostri noze :unsure:

kdo se bude vic bat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik chteji za prevod cisla?

a jaky tarif u t-mobile?

je to zadaco a u t-mobile mám tarif Bav se ;)

ten mi t-mobile ted hodil take, pac mi zrusil studentskej..... pšt :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prcek od včerejška zlobí, takže bát by se měl on lol já jakožto mátinka jsem naprosto v klidu a teším se na to :smich: boj to bude, páč když mu v Bílovci posledně brali krev byť jen z prstu, tak to bylo na půl hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, mam pocit, ze od ty doby, co je z Oskaru Vodafone, uteklo jim hodne lidi. A ani se nedivim, s Oskarem sem byl maximalne spokojen od zacatku az do letosniho leta, ted me serou. Hrozne. Eurotel mam od '97 a taky mi to nejak ted nesedi, chtelo by to toho 4., jenom musi jeste hodit par uplatku, aby se to povolilo lol

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyz budou poradne veliky :smich:

včera ho Laky na chvíli vychovával - sme chcípali smíchy :smich: aj ty velké jsou málo lol

z Lukase bude dobrej tatka, taky ho pida pokousal, pokopal a rozvazal mu tkanicky? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to je vyhoda. Jen me nastve, kdyz volam zadara na Oskarovy cislo a tam se ozve pozor, volate to jine site za cenu dle vaseho tarifu, pche lol

všechno nemůže být bez poplatků lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jana s Lukasem si to musi na nekom natrenovat lol

nejlepší byla Lakyho hláška, že až bude vydělávat určitý obnos měsíčně, tak si hned pořídí dítě - heh, my s mirkem sme se začli smát, páč jana na to koukala velmi udiveně :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...