Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Slape slape,az na ten Maxidot,ten nejak bojuje. Hele ze ty ttam mas nejaky podlozky,vid?

V pátek jsem mohl mít stříbrnou Laurinku 1.9 TDI r. v. 2002 za 9.000,- Euro, ale by to fest lewinxton... :angry:

Podlložky tam jsou, viz příspěvek výše...

S těm 10 mm to nebylo ono, vypadalo to takhle...

post-31-1159354557.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to máš ty podložky jen vzadu, mi to přijde na fotce jako i vepředu doširoka rozkročené...

ale vyzerá to :specool:

Správný postřeh pane kolego... :specool:

Ale z těch předních kol to půjde dolů, zaprvé je to porušování fyzikální zákonů a navíc to háže bordel na blatník a dveře... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to máš ty podložky jen vzadu, mi to přijde na fotce jako i vepředu doširoka rozkročené...

ale vyzerá to  :specool:

Správný postřeh pane kolego... :specool:

Ale z těch předních kol to půjde dolů, zaprvé je to porušování fyzikální zákonů a navíc to háže bordel na blatník a dveře... :angry:

tak to mně hážou i sériové 195 bez podložek i když u tebe to bude asi kapánek více... :(

a nemáš náhodou i sníženo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to máš ty podložky jen vzadu, mi to přijde na fotce jako i vepředu doširoka rozkročené...

ale vyzerá to  :specool:

Správný postřeh pane kolego... :specool:

Ale z těch předních kol to půjde dolů, zaprvé je to porušování fyzikální zákonů a navíc to háže bordel na blatník a dveře... :angry:

tak to mně hážou i sériové 195 bez podložek i když u tebe to bude asi kapánek více... :(

a nemáš náhodou i sníženo?

Ma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mně hážou i sériové 195 bez podložek i když u tebe to bude asi kapánek více... :(

a nemáš náhodou i sníženo?

No sníženo to je, Eibachy, co mi ležely 7 měsíců v garáži, se konečně dostaly ke slovu... ;) Ono to totiž mělo původně jít dolů až na jaře, ale před 10 dny mi tak nějak "mimo plán" vytekl levý přední tlumič a jezdilo se stím pěkně na kokot, tak se udělala tahle "úpravička". Nicméně to musí jít ještě jednou ven, protože se musí vyměnit i horní uložení předních tlumičů a nejraděj bych udělal i svislé silentbloky ramen, nejraděj vše od PowerFlexu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...