Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska toho mam docela ost,tak tu asi moc nepobudu. Sejdo,vyznas se i ve zvireci medicine ? Nebo Zena?

zdar :) co potřebuješ ?

tak co jsi chtěl ?? zavolej mi :)

To nespecha,uz se to resi 2 dny,ale jen me zajimalo,jestli o otm neco nevis..

Mame papouska a prestal uplne cejtit nohy a hejbat s nima. Doktor mu picha nejaky injekce,ze se mu prej v tele nahromadily nejaky uráty,ze to tohle zpusobuje,tak me zajimalo,jestli nevis,jak dlouho to ta ktrva,nez to zase rozchodi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty prdolo,ty si radsi skoc s tim autakem na tu Matriku,at se o nem vi,ze jeste jezdi :)

Už jsem tam byl, hnedlewá w dewjet, jak wotewřeli... ;)

tak to je v poradku :D

Dneska jedu s autickem do Garnyomocnice....budou Bremba :)

A ted muzete zacit zavidet........:D

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a hodně nadoj... lol

Nového vcelku nic, auto o 40 mm nižší a o 40 mm širší, všede škrtáme, nikam se nevejleme, těžký život tunera českého... :huh:

No teď už spíš německého... <_<

porad jsi v nemecku jo??

kua vzdyt to za chvilku budes mit na silnici ne... lollol

ja jeste litam na tech tvejch gumach ale uz jsou to dobry slicky...najel jsem na nich cca 15tkm lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek pane...co noveho...jak se vede??

Ahoj a hodně nadoj... lol

Nového vcelku nic, auto o 40 mm nižší a o 40 mm širší, všede škrtáme, nikam se nevejleme, těžký život tunera českého... :huh:

No teď už spíš německého... <_<

hel ty budes ty podlozky ze predu prodavat,zejo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nového vcelku nic, auto o 40 mm nižší a o 40 mm širší, všede škrtáme, nikam se nevejleme, těžký život tunera českého... :huh:

No teď už spíš německého... <_<

toto úmění dokážu taktéž a ani nemusím mít sníženo a rozšířeno :D jinak mě včera o5 nějaký parchant sebral čepičky z ventilků - už je tam nebudu dávat :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad jsi v nemecku jo??

kua vzdyt to za chvilku budes mit na silnici ne... lollol

ja jeste litam na tech tvejch gumach ale uz jsou to dobry slicky...najel jsem na nich cca 15tkm lol

No dneska zrovna ne... lol:D<_<B):angry::(:fakac::prc::palec2::kuk:

Jj, chcu škrtat i prahama... lol

Njn, nesmíš jezdit jak hovado, já jsem odjezdil na Garnyho CSC2 18.000 km a už se dere ven pláténko, za chvilku přes ně bude vidět... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto úmění dokážu taktéž a ani nemusím mít sníženo a rozšířeno :D jinak mě včera o5 nějaký parchant sebral čepičky z ventilků - už je tam nebudu dávat :disgust:

No vida... ;)

Tak ty čepičky přiled sekunďákem a až budeš chtít dohustit pneu, tak ten ventilek uřízni pilkou na železo... ;) Mosaz je poddajná... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto úmění dokážu taktéž a ani nemusím mít sníženo a rozšířeno  :D jinak mě včera o5 nějaký parchant sebral čepičky z ventilků - už je tam nebudu dávat  :disgust:

No vida... ;)

Tak ty čepičky přiled sekunďákem a až budeš chtít dohustit pneu, tak ten ventilek uřízni pilkou na železo... ;) Mosaz je poddajná... lol

jj znamej to taky tak dela a chvali si to...uz mu je nekradou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida... ;)

Tak ty čepičky přiled sekunďákem a až budeš chtít dohustit pneu, tak ten ventilek uřízni pilkou na železo... ;) Mosaz je poddajná... lol

seru na čepičky - již dvakrát sem je dokupovala, takže mám doma 2 sady ventilků bez čepiček za 160 káčé a dalších 80 káče se mě už prostě něchce investovat :smich: asi ty čepičky seberu z tigrouše od otce - bude to zadarmo a když to seberou tak mě to bude celkem jedno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...