Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

zdar kucí  -_-  kocht bauí fox :D

Achoj Sejdíku

achoj lišáku :D-_-

to je pech s tím lakem :( to bych se posral :angry: a víš kdo to byl ??

Právě že vůbec ne.Mam to auto už 2a půl roku a až teď....

Ještě honim kameru městský policie.Ale co si na ňom na debilovy vemeš,když je celej lak v p*****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar kucí  -_-  kocht bauí fox :D

Achoj Sejdíku

achoj lišáku :D-_-

to je pech s tím lakem :( to bych se posral :angry: a víš kdo to byl ??

Právě že vůbec ne.Mam to auto už 2a půl roku a až teď....

Ještě honim kameru městský policie.Ale co si na ňom na debilovy vemeš,když je celej lak v p*****

ach jo ta ta závist :( nechápu,jak to někomu může působit uspokojení :(:unsure: zlámat všechny prsty a to několikrát :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar kucí  -_-  kocht bauí fox :D

Achoj Sejdíku

achoj lišáku :D-_-

to je pech s tím lakem :( to bych se posral :angry: a víš kdo to byl ??

Právě že vůbec ne.Mam to auto už 2a půl roku a až teď....

Ještě honim kameru městský policie.Ale co si na ňom na debilovy vemeš,když je celej lak v p*****

ach jo ta ta závist :( nechápu,jak to někomu může působit uspokojení :(:unsure: zlámat všechny prsty a to několikrát :angry:

Já fakt bych nic jinýho nechtěl,jen abych měl zas hezkýho mazlíka.Ale opravit to půjde asi dost těžko. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar kucí  -_-  kocht bauí fox :D

Achoj Sejdíku

achoj lišáku :D-_-

to je pech s tím lakem :( to bych se posral :angry: a víš kdo to byl ??

Právě že vůbec ne.Mam to auto už 2a půl roku a až teď....

Ještě honim kameru městský policie.Ale co si na ňom na debilovy vemeš,když je celej lak v p*****

ach jo ta ta závist :( nechápu,jak to někomu může působit uspokojení :(:unsure: zlámat všechny prsty a to několikrát :angry:

Já fakt bych nic jinýho nechtěl,jen abych měl zas hezkýho mazlíka.Ale opravit to půjde asi dost těžko. :(

držím paleček,ale když nejde o život ,jde o hovno ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar kucí  -_-  kocht bauí fox :D

Achoj Sejdíku

achoj lišáku :D-_-

to je pech s tím lakem :( to bych se posral :angry: a víš kdo to byl ??

Právě že vůbec ne.Mam to auto už 2a půl roku a až teď....

Ještě honim kameru městský policie.Ale co si na ňom na debilovy vemeš,když je celej lak v p*****

ach jo ta ta závist :( nechápu,jak to někomu může působit uspokojení :(:unsure: zlámat všechny prsty a to několikrát :angry:

Já fakt bych nic jinýho nechtěl,jen abych měl zas hezkýho mazlíka.Ale opravit to půjde asi dost těžko. :(

držím paleček,ale když nejde o život ,jde o hovno ;):)

To si řikam taky.Ale sem z toho dosti rozsmutnělej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by byl kazdej z tohodle nasranej :disgust:

No stalo.Zatim na to nechi radši myslet.Jen pak co s tim.

to doresis pres pojistovnu

Někdo mi zas řikal že se na to havarijka nevztahuje. :huh: Tak už fakt nevim

Editováno: , autor: FOX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo mi zas řikal že se na to havarijka nevztahuje. :huh: Tak už fakt nevim

ja si nejsem jistej ale jak tady kluci psali tak me to prislo az moc jednoduchy :disgust:

Mě se to taky zas až tak uplně nezdá.Aby mě pak někdo popotahoval za pojistný podvody bo co já fim.To mi za to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo mi zas řikal že se na to havarijka nevztahuje. :huh: Tak už fakt nevim

ja si nejsem jistej ale jak tady kluci psali tak me to prislo az moc jednoduchy :disgust:

Mě se to taky zas až tak uplně nezdá.Aby mě pak někdo popotahoval za pojistný podvody bo co já fim.To mi za to nestojí.

tak pojistnej podvod to nebude...rozhodne to chce zjistit jak to je...a pak pripadne pojistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pridam jeden po ranu... :smich:

Přijde muž domů a žena říká: "Máme výročí miláčku, mám chuť na něco dobrého, co takhle šneci, jak jsme je měli v Paříži?"

Muž bral ten den prémie, má peněz jako želez, nelení a jde pro šneky a šampaňské.

Cestou domů jde kolem bordelu a říká si: "Jedno malý neuškodí, je čas a mám šťastný den" - no nakonec se probudí na pokoji s třema holkama, v pět ráno, průšvih jako hrom. Jde domů a přemýšlí, co bude. Osvítí ho Bůh, ulomí v parku prut, rozestaví šneky před vchodem,zazvoní a hned jak ženuška otevře, začne křičet: " Tak huš, huš, kurvy pomalý, to je otřesný jak se loudáte!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste by me zajimalo,jestli by mi proslo,kdybych prohodil 5. dvere za ty se steracem,treba kdyby byly cerveny,jestli by to proslo,nebo jestli by se to dalo nejak udelat.........

jako ze by jsi tam dal jinou barvou sel sis stezovat ze se ti to odrelo jo :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste by me zajimalo,jestli by mi proslo,kdybych prohodil 5. dvere za ty se steracem,treba kdyby byly cerveny,jestli by to proslo,nebo jestli by se to dalo nejak udelat.........

jako ze by jsi tam dal jinou barvou sel sis stezovat ze se ti to odrelo jo :smich::smich:

To smrdí průserem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by si to moh odřít každej kdo má harijku aměl by novej lak.Kucí to asi nee

no taky si myslim...a hlavne ti nalakujou jen to co mas odreny a ne cely auto...dost dobre si nedokazu predstavit to ze si doma cely auto podrapes a jdes na novej lak...a navic ti podle me nestriknou nic jineho nez co tam mas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by si to moh odřít každej kdo má harijku aměl by novej lak.Kucí to asi nee

no taky si myslim...a hlavne ti nalakujou jen to co mas odreny a ne cely auto...dost dobre si nedokazu predstavit to ze si doma cely auto podrapes a jdes na novej lak...a navic ti podle me nestriknou nic jineho nez co tam mas

naprosty souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...