Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ja ted prisel ze zavodky :)

Tak kdy budeš xenon men :D

Nevim nevim no. teda zse vysolim 4000 za hokej, potrebuju novy brusle...A mame musim vratit 5000. Je to tezky. A stejne jeste nejsou k mani,takze zatim me to nejak moc nesere,potrebuju dodelat tu 3. genraci,mam to napul rozdelany porad odemykam pres kufr,to by taky chtelo sfouknout a jeste cekaji narazniky z Rsky na lak,do toho je potreba asi vymenit kosti a ty gumy tam dole nekde, kurva potreboval bych tak kilo....

myslíš gumy na stabíku?O těch taky přejšlim jestli vyměnit nebo ne.Něco mi tam ťuká-ale když sem povolil kosti od ramena,tak se nezdá vůlě v těch gumách-tak nevim :(

co myslíte pane Spidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych rek ze cehackem nepohrdnes ne lol

No to rozhodně ne... -_-

Teď u nás točí i Starobrno Medium 11° - je to v podstatě u nás stáčenej Zlatej Bažant, takže mňáám. Navíc to točí do kriglů 0.6 l... ;)

Nejhorší bylo před měsícem pivo v Africe, enem sem k temu čuchl a už jsem to zamítl... :D<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si pamatuju kdyz jsem byl v recku a koupil jsem si mistni lahudku Mythos pak jsem den prosedel na hajzlu...

na plechovku by meli napsta Za stálého míchaní lejte do hajzlu...

jinak starobrno neni vubec spatny

:smich::smich::smich:

Njn, ukázkový pasový zrzky, proč myslíš, že z celýho světa jezdí turisti k nám na škopek...? ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted prisel ze zavodky :)

Tak kdy budeš xenon men :D

Nevim nevim no. teda zse vysolim 4000 za hokej, potrebuju novy brusle...A mame musim vratit 5000. Je to tezky. A stejne jeste nejsou k mani,takze zatim me to nejak moc nesere,potrebuju dodelat tu 3. genraci,mam to napul rozdelany porad odemykam pres kufr,to by taky chtelo sfouknout a jeste cekaji narazniky z Rsky na lak,do toho je potreba asi vymenit kosti a ty gumy tam dole nekde, kurva potreboval bych tak kilo....

nejsi sám kdo na tom je podobně.Kdybych měl kilo tak bych věděl kam ho vrazit do autí

taky bych věděl, hned by šlo z domu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si pamatuju kdyz jsem byl v recku a koupil jsem si mistni lahudku Mythos pak jsem den prosedel na hajzlu...

na plechovku by meli napsta Za stálého míchaní lejte do hajzlu...

jinak starobrno neni vubec spatny

:smich::smich::smich:

Njn, ukázkový pasový zrzky, proč myslíš, že z celýho světa jezdí turisti k nám na škopek...? ;):D

no protoze to tady proste umime...ale je pravda ze jinde me teda pivo moc nechutnalo...

letos kdyz jsem byl v nemecku na fotbale tak ani nevim co to tam tocili ale kdyz jsem si dal 3 tak to jeste slo ale pak uz se to nedalo chlastat...u nas se me to jeste nestalo...ale ted vlastne nevim jestli by nekdy nebylo dobre kdyby me prestalo chutnat :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted prisel ze zavodky :)

Tak kdy budeš xenon men :D

Nevim nevim no. teda zse vysolim 4000 za hokej, potrebuju novy brusle...A mame musim vratit 5000. Je to tezky. A stejne jeste nejsou k mani,takze zatim me to nejak moc nesere,potrebuju dodelat tu 3. genraci,mam to napul rozdelany porad odemykam pres kufr,to by taky chtelo sfouknout a jeste cekaji narazniky z Rsky na lak,do toho je potreba asi vymenit kosti a ty gumy tam dole nekde, kurva potreboval bych tak kilo....

nejsi sám kdo na tom je podobně.Kdybych měl kilo tak bych věděl kam ho vrazit do autí

taky bych věděl, hned by šlo z domu :palec2:

až tak odvážně :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protoze to tady proste umime...ale je pravda ze jinde me teda pivo moc nechutnalo...

letos kdyz jsem byl v nemecku na fotbale tak ani nevim co to tam tocili ale kdyz jsem si dal 3 tak to jeste slo ale pak uz se to nedalo chlastat...u nas se me to jeste nestalo...ale ted vlastne nevim jestli by nekdy nebylo dobre kdyby me prestalo chutnat :smich:  :smich:

No v Německu to ještě docela jde, ale taky vypiju dvě tři a ju čus bus... ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...